УКРАЇНЦІ НЕ ХОЧУТЬ ПЛАТИТИ КОМУНАЛЬНІЙ МАФІЇ!

Довіра до вітчизняних органів правосуддя відчуває все менша кількість наших громадян. В протиріччя з чинними законам і нормами Конституції вступають постанови, які приймаються урядом, в яких прямо прописуються заборони на невід’ємне право кожної людини вибирати самостійно постачальників послуг.

Підраховано, що цифра переплат за опалення в нашій країні досягла гігантської позначки в 12 млрд. грн.

Співробітники громадських комітетів із захисту громадянських прав розмістили цю інформацію в багатьох ЗМІ.

Величезна різниця утворилася між величиною оплати за тепло при установці автономного обладнання та користуванні централізованими магістралями. У першому випадку грамотне регулювання в залежності від температури навколишнього середовища дозволяє витрачати в місяць від 800 до 1200 грн, а ось центральне опалення такої ж площі обійдеться в два-три рази дорожче.

Дані офіційної статистики

Можна отримати шок від показників втрат, які опубліковані Міністерством ЖКГ. У процесі виробництва, доставки споживачеві і розподілу в житлових будинках теплової енергії сумарна кількість нераціональних втрат становить приблизно 70%. Більше 2/3 енергії витрачається на нагрівання атмосфери. З урахуванням того, що це офіційні дані, можна припустити більш гнітючу картину в реальності. Ніяких дій з метою виправити ситуацію за всі роки, починаючи з 1991, не зроблено. Обстановка постійно стає все більш сумною.

Аналітики прогнозують зростання тарифів в наступному сезоні ще на 30-40%. Аргументація залишається незмінною – вартість теплової енергії треба підвищувати до «економічно обґрунтованих» показників.

На прикладі столиці після чергового нововведення в однокімнатній квартирі доведеться додатково викласти 400-500 грн. за календарний місяць, в «двійці» – близько 900-100 грн., володарі трикімнатного житла отримають рахунки на 1400 грн. більше, а в 4-х кімнатній доплатять 2000 грн.

Всі споживачі стали своєрідними донорами корумпованої зв’язки у вигляді судів і структур МінЖКГ. Дати громадянам реалізувати їхнє законне право відмовитися платити за нагрівання повітря на вулиці і встановлювати автономні системи рівнозначно миттєвому банкрутству цієї мафії. У всіх владних ешелонах відбувається наруга і над правами людини, і конституції. Боротися за справедливість допомагає європейський суд, звернення до якого стали в останні роки масовим явищем.

У 1997 році відбувся унікальний для України випадок – звернення до Страсбурзького суду нашого співвітчизника Юрія Кайсина. Проживаючий у Львівській області пенсіонер став прикладом для десятків тисяч співвітчизників, вигравши справу проти українських чиновників. З того часу держава жодного разу не змогла відмовити у виконанні рішення Євросуду.

Адже за ігнорування подібного вердикту загрожують великі штрафні санкції аж до виключення держави з членів Ради Європи. На виконання постанови дається три місяці, такий же термін встановлюється і на виплату компенсації заявнику.

Як правильно подати заяву до Євросуду

  1. Важливо пам’ятати, що ця інстанція займається розглядом не всіх порушень, а лише тих, які потрапляють під дію Конвенції про захист основних свобод людини і його прав.
  2. Можливість звернутися надається тільки в разі проходження всіх сходинок вітчизняної судової системи – термін останнього вердикту не повинен перевищувати 6 місяців.
  3. Скарга подається на будь-якій мові, а ось на всіх етапах розгляду спілкування відбувається виключно на одному з двох офіційних – французькою або англійською.
  4. Вручну або на комп’ютері заповнюється формуляр заяви, який можна роздрукувати на сайті Європейського суду. Там же вказано адресу, куди вирушає заяву.
  5. Всі рішення судових засідань по вашого запитання прикладаються до заяви. Надішліть копії, адже вся надіслана документація не підлягає поверненню.
  6. Протягом 30 днів вам буде надіслано повідомлення при відмові в прийомі скарги.
  7. Кошти, витрачені на телефонні переговори у справі, ціна поштових послуг, витрати на копіювання документації повертаються при виграші процесу. Для цього буде потрібно наявність товарних чеків.
  8. Для всіх громадян України відкрито доступ до безкоштовних консультацій з даного питання в правозахисних організаціях.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *