ЕЛЕКТРОДНІ КОТЛИ АНОД

Компанія “АНОД” пропонує великий асортимент моделей і можливість купити електродний котел з необхідними параметрами потужності за цінами виробника.

Конструкція інноваційного приладу дозволяє з успіхом замінити централізоване опалювання як в приватному будинку, так і у виробничому приміщенні.

Електродні котли опалювання – головні переваги

Популярність подібного варіанту виконання обумовлена наступними чинниками:

-максимально високий рівень ККД – від 97 % більше;
– немає потреби в облаштуванні димоходу;
– компактні габарити полегшують процес монтажу;
– використання при необхідності як допоміжне джерелодо основного устаткування;
– передбачено автоматичне відключення при витоку теплоносія;
– повністю автономний процес експлуатації.

Електродний опалювальний котел відрізняється підвищеною стійкістю до непередбачених перепадів напруги.

Порівняння з ТЭНами

Досить хитромудрий принцип роботи застарілого методу опалювання полягає в прогріванні ніхромових нитокводяного ТЕНа і подальшій передачі тепла наповнювачеві, що знаходиться в трубі. У завершенні відбувається ще один обмін – підвищення температури сталевого корпусу і робочої рідини.

Електродні моделі не потребують елементів-посередників, а теплоносій прогрівається відразу ж. Утакий спосіб ефективність подібного устаткування збільшується на 20-30%.

Одинаковый об’єм рідини підвищується до певної температури в цих пристроях небільше, ніж за пару хвилин, а у випадку із застарілими конструкціями для цього знадобиться 8-10 хвилин.

Рішення купити електродний котел в Україні нашого виробництва – це ще і оптимальний вибір максимально безпечного агрегату, який не може працювати безнаявності в системі теплоносія.

Чому вигідно звернутися в компанію “АНОД”

Ретельно продумана конструкція не має аналогів засвоїми показниками надійності і універсальності. Наші менеджери допоможуть підібрати електродний опалювальний котел для установки на дачі, в квартирі, котеджі, приватному будинку, виробничому об’єкті.

Клієнти компанії зможуть скористатися перевагами сервісу гідного рівня – вибором найбільш відповідного варіанту оплати, оперативною доставкою, кращими цінами.

Звертайтеся у будь-який слушний для вас час, щоб забезпечити економію коштів на опалювання вашого будинку!