Автономне опалення у 2020

Автономне електричне опалення в 2020 році

Проблема економічності опалювальної системи є вкрай важливою для багатьох споживачів. Рахунки за централізоване постачання та використання газових приладів, затрати на тверде паливо стрімко зростають мало не щомісяця. Сучасне автономне електричне опалення швидко набуває популярності завдяки новим розробкам, що значно скорочують витрати сімейного бюджету.

На відміну від ненажерливого класичного обладнання електричний електродний котел виробництва НВО «АНОД» потребує незначну кількість енергії для створення і підтримки комфортних умов в приміщеннях з великим діапазоном параметрів площі.

Найкраще рішення для обігріву вашої оселі

В першу чергу важливо відзначити, що всі запропоновані модифікації відносяться до установок прямої дії без потреби в розміщенні допоміжних комплектуючих. Робочий процес відбувається за принципом перетікання струму безпосередньо через теплоносій. Купити електродний котел в Україні вигідно через багато переваг подібного пристрою:

 • укомплектованість спеціальним датчиком контролю температури в автономному режимі;
 • низький рівень чутливості до стрибків напруги в мережі. Робота агрегату продовжується при зміні напруги, яка впливає тільки на показники потужності;
 • незначна інертність сприяє швидкому запуску системи до бажаної температури, а також ефективного використання автоматичного управління;
 • компактні розміри обладнання значно полегшують монтаж пристрою;
 • можливість нагріву теплоносія за лічені хвилини до потрібної температури заощаджує споживання електроструму;
 • власнику не потрібно перейматись клопотами з оформлення дозвільних документів на встановлення та експлуатацію агрегату.

Встановивши електричне опалення квартири чи приватного будинку, ви стаєте власником високотехнологічного обладнання, яке користується великим попитом у світі та відповідає вимогам екологічних стандартів.

Особливості експлуатації

Розробники компанії «АНОД» створили унікальний пристрій, що відрізняється від аналогів ТЕНового типу декількома важливими характеристиками:

 • вам не треба хвилюватися з приводу нашарування на поверхні стінок та електродах накипу (твердих частинок). В подібній ситуації лише дещо зменшується потужність, а елементи котла не підлягають руйнуванню;
 • купити опалювальний котел запропонованої конструкції варто і завдяки його повній безпечності при «сухому ході». Відсутність теплоносія в системі автоматично відключає процес нагріву, що не дає вийти з ладу пристрою;
 • стабільне чередування полярності – запорука запобігання процесам окислення.
 • Рівень коефіцієнту корисної дії сучасного обладнання складає 96 і вище відсотків.

Порівняння підвищення тарифів на електрику та газ за останні роки

Неупереджений аналіз підтверджує значні переваги використання електродних пристроїв в порівнянні з газовими моделями. Встановлене дома електричне опалення рекомендується завдяки тому, що вартість електроенергії зросла в 2 рази, а тарифи на газ в середньому виросли в 10-15 разів за однаковий проміжок часу.

Ретельний вибір зразка з урахуванням специфіки об’єкту встановлення дозволить власнику отримати найкращий варіант по співвідношенню комфортних умов проживання з об’ємом фінансових витрат. За результати незалежних досліджень та опитувань у всіх європейських країнах такі агрегати є лідерами в сфері енергозбереження та економічності.

Автономне електроопалення квартири – оптимальний вибір для вашого помешкання

В першу чергу варто відзначити можливості великого вибору пристроїв для автоматичного керування та контролю за параметрами робочого процесу. Таким чином споживач отримує доступ до максимально зручного та простого набору функцій с потрібними елементами забезпечення агрегатів швидким реагуванням на зміни режиму під час експлуатації.

Спеціалісти рекомендують купити котел електричний з блоком управління «Бюджет», «Міні», «Стандарт» та термостатом COMPUTHERM в декількох варіантах комплектації:

 • обладнання с інтуїтивно зрозумілим дисплеєм та кількома контролерами для контролю за роботою агрегату онлайн;
 • наявність терморегулятора, який сприяє роботі автоматики з низьким рівнем перешкод, що створюються під час перемикання;
 • універсальні модифікації придатні для повноцінного обслуговування будь-яких систем.

Ви зможете придбати та встановити автономне опалення в Україні різноманітного типу, але з обов’язковою спільною рисою – кожна модель здатна стабільно та ефективно підтримувати потрібні параметри температури.

Окремо слід згадати пропозицію від компанії «АНОД», що є справжнім ноу-хау на вітчизняному ринку. Мова йде про новітній зразок котла з функцією дистанційного віддаленого керування.

Купити опалювальний котел подібного виконання значно покращує процес експлуатації. Унікальні властивості відкриваються перед споживачами завдяки здатності такого обладнання дистанційно виконувати ваші накази та змінювати робочий режим до необхідних показників. В залежності від погодних умов та незалежно від місця перебування власника можна встановити параметри, що сприяють економії споживання енергії та зменшують витрати на опалення.

Особливості вибору

Для найбільш ефективного функціонування системи треба ретельно враховувати декілька факторів. Поради досвідчених спеціалістів допоможуть придбати оптимальний варіант пристрою за такими критеріями:

 • загальна квадратура приміщення;
 • показники утеплення будинку;
 • матеріали виготовлення батарей;
 • додаткові – теплопровідність оселі та вид рідини в системі.

Електричне опалення в 2020 році стрімко приходить на зміну застарілим, енергоємним технологіям. Навіщо платити більше, якщо можна за помірну ціну встановити в своїй оселі обладнання для комфортного та затишного перебування.