Нова модель електродного котла з можливістю дистанційного керування

Last Updated on 08.11.2020 by admin

Автоматизовані пристрої для управління роботою опалювальною системою удосконалилися до неймовірного рівня, завдяки чому користувач може в віддаленому режимі контролювати опалення власного будинку за допомогою будь-якого мобільного телефону.
Подібні функції надає GSM модуль, який дозволяє вибирати температурний режим, відключати або запускати електродний котел навіть під час перебування на великій відстані від вашого помешкання. Сучасні технології стають надійним захистом для системи опалення, так як дозволяють запобігти виникненню аварійних ситуацій.


Установка GSM модуля дозволяє економічно витрачати теплові ресурси і заощадити бюджет за рахунок контролю опалення. На відміну від централізованого постачання, в якому температура є стандартною для всіх об’єктів, мобільний модуль електроопалення для будинку дозволяє персонально задати найбільш комфортну температуру.

Головні переваги інноваційної технології

Інтеграція пристрою зі спеціальною програмою дозволяє вистежувати всі поточні характеристики робочого процесу в режимі онлайн. Споживач легко и без потреби в спеціальній підготовці змінює параметри для забезпечення стабільної і безперебійної експлуатації пристрою у власній оселі.

Параметри роботи автономного опалення квартири абсолютно незалежні від наявності та функціонування іншого обладнання. Великий перелік додаткових переваг надається споживачеві завдяки можливості встановити модуль для мобільного керування:

 • робота будь-якої системи відбувається в максимально стабільному, автономному режимі;
 • дистанційний варіант керування не зобов’язує власника знаходитись безпосередньо в приміщенні для внесення корегувань за рахунок перемикання режимів, які в звичному форматі регулюються на корпусі пристрою. Всі дії можна зробити на значній відстані;
 • вибір сприятливих теплових показників сприяє економічному споживанню енергетичних ресурсів;
 • досить привабливо виглядає зовнішній вигляд обладнання. Своєрідна естетичність полягає у лаконічному дизайні без накопичення зайвих проводів та деталей. Купити електрокотел такої конструкції буде найкращим вибором органічно доповнити будь-який інтер’єр;
 • важливим нюансом стає обмеженість доступу до дистанційного керування. Таким чином виключаються спроби управління системою з боку сторонніх осіб;
 • ви миттєво будете сповіщенні про загрозу виникнення аварійної ситуації, можливі зміни в заданому режимі, помилки функціонування системи;
 • постійний моніторинг всіх основних показників обладнання – гарантія правильного розрахунку и прогнозування можливостей пристрою.

Рішення купити електродний опалювальний котел з дистанційним керуванням не має альтернативи в плані швидкого та повноцінного контролю за температурою в приміщенні. Ви зможете значно скоротити витратити на теплові ресурси і створити комфортну атмосферу в будинку без обов’язкової присутності в помешканні.

Нова модифікація Анод Діджітал

Вперше на вітчизняному ринку з’явилося обладнання, що повністю відповідає найсуворішим міжнародним стандартам щодо своїх технічних та експлуатаційних характеристик. Електричне опалення будинку принесе споживачеві приємні моменти своїми показниками ефективності та зручності користування.

НВО АНОД всю свою діяльність будує на максимальному задоволенні потреб користувачів та впроваджені в Україні інноваційних технологій, що досить часто випереджають навіть найкращі зразки відомих світових брендів.

Встановлення пристрою з дистанційним управління буде вигідним придбанням завдяки ряду факторів, притаманних роботі компанії:

 • купити електродний котел доцільно з урахуванням того, що вам пропонується найкраща ціна. Знизити вартість продукції дозволяє наявність власних виробничих потужностей, що сприятливо впливає на рівень виробничих затрат;
 • постійне опрацювання інформації про новітні розробки всесвітньовідомих торгівельних марок, моніторинг актуальних запитів на споживчому ринку та швидке реагування на зміну тенденцій споживчого попиту;
 • використання якісних матеріалів для виробництва продукції з високими параметрами довговічності користування та стійкості до впливу зовнішнього середовища;
 • автономне електроопалення квартири відбувається без виділення шкідливих викидів, які негативно впливають на атмосферу та здоров’я людини.

Особливо цінним є новітній підхід з точки зору зручності керування на далекій відстані від вашого приміщення. Оперативність реагування на зміни погоди та виникнення непередбачуваних ситуацій значно скорочують фінансові витрати и роблять подібний процес дуже комфортним.

Де рекомендується встановлення обладнання з дистанційним управлінням

Раціонально використовувати теплові ресурси і заощаджувати кошти на розрахунки за них допоможе економне опалення з використанням сучасних технологій. Встановити обладнання такого типу рекомендується в різноманітних сферах:
• споживачам, які мешкають в багатоквартирних будинках;
• власникам приватних осель, котеджів та дач;
• в офісних та громадських приміщеннях;
• в виробничих цехах, майстернях;
• закладах торгівлі та громадського харчування.

В будь-якому випадку суми за споживання тепла, отримані в платіжках, зменшуються на значну величину.

Тепер вас не буде турбувати стан температури в приміщенні під час довготривалої відсутності, турботи за нераціональне споживання тепла при зміні погоди. За допомогою мобільного пристрою ви легко встановлюєте потрібний режим та завжди повертаєтесь в оселю, в якій вас зустріне приємна, затишна атмосфера.

Щоб більш детально ознайомитися з новою розробкою і купити електричний котел опалення потрібної потужності звертайтесь за допомогою та консультаціями до кваліфікованих менеджерів компанії АНОД.

Для цього достатньо зробити дзвінок за номером контактного телефону або скористатися опцією зворотнього зв’язку на сайті компанії.