Теплый пол

Електрокотел для теплої водяної підлоги

При установці електрокотла для теплої підлоги важливо передбачити правильну організацію проводки для подібних приладів. Крім цього, слід вибирати пристрій з урахуванням специфіки майбутньої експлуатації та параметрів змонтованої нагрівальної системи.

Характеристики потужності обладнання

При використанні електричного струму в якості джерела енергії для облаштування системи теплої підлоги електричних моделей вирішується проблема складнощів з іншими видами палива та неможливістю установки спеціалізованих котелень для дрів або газу і рідких компонентів. На етапі вибору котла для підлоги слід дотримуватися наступних рекомендацій за показниками потужності:

  • на кожні 10 м2 площі, що обігрівається, агрегат повинен мати не менше 1 кВт потужності;
  • вказане число збільшується на 25-30% при монтажі двоконтурного обладнання;
  • якщо сумарна величина неопалюваних зон в будинку або квартирі досить велика, стабільність роботи системи досягається при збільшенні потужності від рекомендованих параметрів на 5-10%.

Проведення розрахунку цільової потужності може в підсумку давати дробове значення. В такому випадку округлення проводиться вгору та зіставляється з даними в паспорті обладнання.

Різновиди нагрівальних систем

За своїм функціоналом на ринку можна придбати електрокотли одно- і двоконтурного виконання. При цьому слід розуміти різницю між технологічними відмінностями пристроїв:

  1. ТЕНові модифікації із застосуванням теплообмінників для передачі енергії до води.
  2. Електродні котли з швидким набором температури рідини способом взаємодії між розрядними пластинами.
  3. Відбір тепла від металевих теплообмінників здійснюється в індукційних системах.

Найбільш зрозуміла і зручна схема роботи властива одноконтурним пристроїв. Купити котел АНОД для наявної в будинку структури інженерної мережі – це оптимальне рішення для відмінних результатів роботи встановленої в будинку системи обігріву «тепла підлога».

Особливості експлуатації

Монтаж електродного агрегату слід робити з паралельним розміщенням домішуючого пристрою для вирівнювання температури теплоносія до комфортного рівня. Спеціальний бак з запасом рідини буде виконувати роль теплового стабілізатора.
Після всіх зазначених операцій споживач повинен вирішити задачу оптимізації споживання енергії. Для досягнення потрібного результату існують досить ефективні способи.

Сучасний електрокотел для теплої підлоги з комплектацією елементами автоматики і датчиками температури дозволяє легко контролювати показники мікроклімату в кожній кімнаті. Можливість своєчасного регулювання робочих характеристик знижує споживання електрики в середньому до 20%.

При установці замість двоконтурних приладів обладнання непрямого нагріву економія за місяць досягає 30%.

Переваги електродних котлів для теплої підлоги

Плюси установки такого агрегату полягають в наступних моментах:
• немає особливих вимог з облаштування місця для монтажу;
• безпечна експлуатація, немає обмежень по необхідності установки димоходу та вентиляції;
• швидкий і зручний монтаж;
• не потрібен дозвіл для експлуатації від органів котлонагляду.

Конструкція відмінно підійде для підключення до теплоаккумулюючої ємності з метою економії споживання енергії за рахунок основного нагріву в нічний час, коли вартість електрики нижча.

На вітчизняному ринку особливою популярністю користуються електродні котли АНОД завдяки оптимальному співвідношенню вигідної ціни та гарантії тривалої, безаварійної експлуатації.

Для подібних моделей значно знижується залежність показників ККД від появи накипу при заповненні системи жорсткою водою. Мінімізується вплив на основний процес перепадів напруги в силовому блоці пристрою.

Важливо також відзначити виключення небезпеки несправності при витіканні теплоносія та виникнення ситуації «сухого режиму». Електродний котел АНОД має великий ресурс експлуатації та тривалість терміну служби вузла нагрівання.

При бажанні можна зупинитися на спрощеному бюджетному варіанті з механічним способом управління. Але більш економічний і дуже точний вид конструкції – це наявність електронного інтелектуального контролю за робочим процесом.

Новинка виробництва компанії «АНОД»

Для вітчизняного споживача з’явилася унікальна можливість отримати доступ до ексклюзивної розробки, яка не має аналогів на українському ринку. Електродні котли з дистанційним управлінням роблять користування системами «теплої підлоги» дуже комфортним та максимально економічним.

За допомогою мобільного додатка і елементів автоматичного контролю власник такого обладнання легко відкоригує параметри температури, а також запустить в роботу або відключить прилад навіть на значній відстані від будинку. Без особливої потреби не буде витрачатися дорога енергія, а перед поверненням додому можна встановити найбільш комфортний режим.
Ціна електрокотла АНОД доступна для більшості покупців, адже реалізація унікального продукту виконується безпосереднім виробником без участі посередницьких структур.

Чому вигідно облаштувати сучасну систему «теплої підлоги»

Власники приватних будинків та квартир відзначають в своїх відгуках коректну роботу такого обладнання. можливість створення у внутрішньому просторі свого житла затишної атмосфери.

Електродний котел ідеально підійде для будь-якого підлогового покриття, а також позбавить вас від необхідності користуватися килимами з їх неприємною особливістю накопичення пилу. Розподіл температури стає оптимальним через поступове зниження від теплої підлоги до більш прохолодної стелі.

Застосування цього обладнання допускає будь-які комбінації з іншими системами гарячого водопостачання та опалення.