Електродні котли для новобудов

Проблеми із зростанням вартості комунальних послуг турбують не тільки власників житла, яке давно експлуатується. Забудовники шукають шляхи для того, щоб запропонувати майбутнім новоселам найкращі умови з найбільш економічного споживання енергоресурсів та зменшення витрат на опалення та гаряче водопостачання. Електродні котли виробництва НВО «АНОД» в цьому сенсі стають майже безальтернативним варіантом уберегтися від здирства постачальників енергії та безперервної інфляції.

Наша компанія пропонує оптимальний вихід з такого становища дуже вигідним шляхом забезпечення всіх мешканців якісним обігрівом помешкань, а також стабільною подачею необхідних об’ємів гарячої води.

Якщо майбутні власники квартир в новобудові або будівельна компанія побажає придбати велику партію обладнання, ми маємо змогу запропонувати привабливі умови купівлі за оптовими тарифами із значною знижкою. Таким чином, завдяки прийнятому рішенню купити електричний котел в комплекті з потрібними пристроями вже на цьому закладається фундамент економічної доцільності прийнятого рішення про монтаж сучасних пристроїв у кожній оселі.

В чому переваги автономного опалення приміщень багатоквартирного будинку

Новий принцип облаштування комфортних умов проживання для своїх інвесторів дозволяє забудовникам запропонувати майбутнім новоселам багато позитивних моментів, які притаманні системам індивідуального опалення.

Стовідсоткова незалежність від монополістів в сфері енергопостачання та свавілля установ ЖКГ

На жаль, довгі роки спостерігається однакова для будь-якого населеного пункту ситуація с єдиним постачальником послуг з подачі гарячої води у місті та опалення. Така компанія є своєрідним диктатором, який практично безконтрольно визначає тарифну політику. Обігрівання помешкання економічним електродним котлом Анод позбавляє монополістів всіх важелів тиску на споживача.

Мінімальні тепловтрати

Величезна кількість виробленого міськими котельнями тепла втрачається під час проходження через багатокілометрові розгалуження централізованих магістралей. Ще на підході до об’єкту споживання такі втрати сягають близько 30% від спрямованого на початку об’єму.

Ніякого секрету немає в тому, що все це компенсується з кишені пересічного громадянина. А ось власна система має тепловтрати на рівні мізерних десятих и сотих часток відсотків. Користування електричним котлом тільки за рахунок цього зменшує загальні витрати на третину.

Зручне налаштування

Не підлягаю сумніву те, що обслуговувати і регулювати робочий процес одного компактного пристрою набагато легше, ніж налаштувати громіздку котельну, що подає тепло і воду на багато об’єктів. Не виникне труднощів з економією електроенергії в теплу погоду, або збільшенням температури при відчутних морозах.

Керівники будівельних компаній можуть гарантувати власникам квартир в новобудові проживання в комфортних умовах за оптимального режиму обігріву. Більше не виникне ситуацій з потребою переплачувати за тепло, яке випускається провітрюванням приміщень, нагрітих до неприємного рівня. Новоселам можна забути і про додаткові джерела тепла, які давно стали невід’ємною частиною осель з централізованим постачанням.

Не треба сплачувати за величезний штат постачальних компаній

В тарифи монополістів за замовчуванням закладені витрати на заробітню плату чисельного персоналу, починаючи від слюсарів та водіїв і до бухгалтерів, керівного складу та майстрів дільниць. Встановлення автономного опалення означає чітко визначені витрати тільки за спожиту енергію, об’єми якої власник корегує на власний розсуд.

Споживач самостійно встановлює межі опалювального сезону

Ніякі природні катаклізми практично не впливають на дату початку та закінчення опалювального сезону міських теплоцентралей. Сумна історія, на жаль, знайома кожному власнику квартири в багатоповерхівці – вночі температура нижче нуля, а батареї холодні. Буває і протилежна картина – гарячі радіатори всередині квітня, коли позначка термометрів перевищує 20 градусів.

Індивідуальне опалення дозволяє самостійно приймати рішення про включення або припинення роботи системи. Крім комфорту та затишку в помешканні, можна значно скоротити витрати на опалення.

Вигідна комерційна пропозиція для забудовників

НВО «АНОД» пропонує керівникам будівельних організацій скористатися можливістю значно покращити умови проживання майбутніх мешканців та облаштувати квартири новітніми системами.

Ми готові до співпраці на взаємовигідних умовах, які обов’язково будуть до вподоби нашим партнерам:

  1. Великі об’єми закупівель гарантують значні знижки та дають змогу придбати необхідне обладнання за найкращими цінами.
  2. Гарантія дотримання обумовлених термінів поставок незалежно від об’єму завдяки власній виробничій базі нашої компанії.
  3. Гнучка система оплати з обов’язковим урахуванням побажань та можливостей покупця.
  4. Допомога в проектуванні та виконанню монтажних операцій автономних систем опалення.

Важливий нюанс – тривалий термін гарантійного обслуговування придбаних електричних котлів.

Чекаємо ваших заявок та дзвінків, щоб надати всю необхідну інформацію щодо нашої пропозиції та уточнення деталей співпраці!