Електродні котли для ОСББ

Last Updated on 24.04.2021 by admin

Для мешканців багатоповерхових будинків, об’єднаних в ОСББ, набагато легшою є процедура прийняття рішень, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності та більш раціонального споживання паливних та енергетичних ресурсів. Компанія «АНОД» на дуже вигідних умовах пропонує купити електродні котли нового покоління для облаштування систем гарячого водопостачання та опалення в будівлях, де всіма господарчими питаннями керують власники квартир.

Оптові закупівлі обладнання нашого виробництва дозволяють скористатися значними знижками и придбати сучасні пристрої за ціною, що не має аналогів на вітчизняному споживчому ринку.

В чому переваги електричного котла Анод

Рішення ОСББ про придбання нашої продукції буде оптимальним варіантом встановлення автономної системи опалення в кожній оселі багатоповерхового будинку. В такий спосіб споживачі отримують доступ до всіх позитивних моментів, притаманих подібному обладнанню:

 • оснащення кожної моделі спеціальним датчиком для виконання автоматичного спостереження та всебічного контролю за показниками температурного режиму;
 • електричний котел Аnod розроблено у форматі надзвичайно малої чутливості до потенційної загрози коливань напруги у мережі. Якщо спостерігається стрибок напруги, це впливає тільки на характеристики потужності агрегату, але робочий процес продовжується;
 • коефіцієнт корисної дії всіх модифікацій пристроїв становить близько 98%;
 • низька інертність дозволяє максимально швидко запустити систему в роботу з потрібною температурою теплоносія, а також застосовувати автоматичне управління з високою ефективністю;
 • зручність монтажу і можливість розміщення в місцях с обмеженим доступом є наслідком компактності пристроїв;
 • мінімальний рівень споживання енергоресурсу потрібен для нагрівання всього об’єму рідини в системі опалення буквально за декілька хвилин.

Електродний котел не має альтернативи при бажанні громади ОСББ скористатися всіма принадами інноваційних технологій для досягнення максимального економічного ефекту.

Переваги в порівнянні з газовими пристроями

Стрімке здорожчання всіх видів енергоресурсів вимагає оперативного реагування та пошуків вирішення проблем, що постають перед пересічним громадянином. Зменшити навантаження на сімейний бюджет допоможе ретельний вибір обладнання для обігріву помешкань, щоб найбільш економічно створити затишну атмосферу у власній квартирі. Питання про доцільність придбання газового або електричного котла постає перед домовласниками ОСББ, а для відповіді варто ознайомитися характеристиками кожного з цих варіантів.

Особливості монтажу

Установка виконується дуже просто та зручно, що є однією з головних причин купити електродний котел Анод виробництва нашої компанії. Практично відпадає потреба в складних організаційних моментах, підготовці спеціального місця та інших загайних операціях.

Відсутність продуктів згоряння не вимагає обов’язкового облаштування каналів притоку повітря та відведення елементів горіння з приміщення. А ось газовий агрегат встановлюється з облаштуванням димоходів та системи вентиляції.

Безпечність експлуатації

Електричний котел менш вибагливий у сенсі підтримання стандартів безпеки та постійної уваги за робочим процесом, ніж газове обладнання. Повністю відпадає ситуація з несанкціонованим скупченням небезпечної речовини, яка може спричинити вибух від мікроскопічної іскри.

Заплативши набагато меншу суму за електропристрій, споживач може не хвилюватися на випадок його поламки. Завдяки облаштованому заземленню повністю нівелюється загроза ураження струмом.

Зручність обслуговування

Не треба бути великим фахівцем, щоб зрозуміти різницю між простим ремонтом або заміною теплообмінного резервуару електродного котла та аналогічною трудомісткою та дорогою операцією з камерою згоряння газового апарату.

Деякі особливості продукції «АНОД»

Раціональне використання власних коштів завжди притамане мешканцям та керівництву ОСББ. Тому ми рекомендуємо звернути увагу ще на декілька факторів:

 1. Надається тривалий термін гарантійного обслуговування всіх моделей – до 36 місяців. Але насправді якісний електродний котел Анод без втрати свої технічних показників працює на протязі десятків років.
 2. Високоякісний матеріал виготовлення корпусу є запорукою герметичності та стійкості до механічного впливу та не потребує придбання спеціальних дорогих теплоносіїв.
 3. Власна виробнича база та застосування новітніх технологій дозволяють запропонувати споживачеві кінцевий продукт, що відповідає найсуворішим міжнародним стандартам щодо опалювального обладнання.
 4. Надається всебічна допомога кваліфікованих інженерів компанії з розробок проектів індивідуальних систем та вибору оптимальних моделей з урахуванням особливостей кожного окремо взятого приміщення.
 5. Всі вироби проходять жорстке тестування на спеціальних стендах перед тим, як бути запропонованими потенційним покупцям.

Під час обговорення з представниками ОСББ умов співпраці будуть ретельно проаналізовані всі варіанти угоди, щоб надати змогу купити електродні котли за ціною із значною знижкою!

Ми завжди готові до діалогу і враховуємо побажання замовників.