Як економити підприємцю

Прибуткове ведення бізнесу неможливе без ретельного аналізу всіх витрат та пошуку шляхів з оптимізації фінансових результатів з метою одержання максимального прибутку. Одним з важелів правильного ведення справ стає рішення купити електродний котел Анод для обігріву приміщень різного призначення за допомогою автономної системи опалення.

Екологічне чистий робочий процес подібного обладнання в поєднанні економним споживанням електроенергії будуть запорукою значного скорочення витрат на утримання будь-якого об’єкту господарської діяльності або будівлі адміністративного призначення. Електричний котел може також виконувати функції з обслуговування системи гарячого водопостачання або встановлюватися в якості допоміжного джерела тепла.

Відгуки клієнтів НВО «АНОД» свідчать про доцільність відмови від централізованого теплопостачання практично для всіх установ, офісів, кафе, ресторанів, крамниць, закладів культури, складських приміщень, приватних майстерень та салонів, промислових цехів.

Переваги встановлення автономного електричного опалення

Наша компанія пропонує купити електродні котли нового покоління для власників бізнесу, які потерпають від захмарних рахунків за використаний газ або неякісну подачу тепла від монополістів в сфері теплоенергетики.

Різноманітність варіантів облаштування власної системи дозволяє відчути всі позитивні моменти від такого рішення:

 • відтепер ви зможете на власний розсуд керувати процесом обігріву в залежності від призначення приміщення та погодних умов;
 • значна економія споживання ресурсів за рахунок відмінних показників коефіцієнту корисної дії в межах 98-99%;
 • максимальна надійність обладнання, створеного з якісних матеріалів із застосуванням інноваційних технологій;
 • низькі показники інертності забезпечують нагрівання до потрібного рівня за лічені хвилини.

Менеджери з великим досвідом діяльності в сфері опалювальної техніки допоможуть вибрати необхідні пристрої та комплектуючі з урахуванням специфіки окремо взятого об’єкту.

Комфортне управління

Купити електродний котел опалення в Україні з встановленням на бізнес-об’єкті є раціональним варіантом ще з декілька причин:

 • стовідсоткова автоматизація функціонування обладнання з використанням вуличних та кімнатних терморегуляторів або спеціально розроблених для цього програматорів. Такі прилади також відіграють важливу роль в економії електроенергії;
 • під час роботи майже відсутній шум, що забезпечує комфортні умови перебування персоналу в приміщенні;
 • тривалі терміни експлуатації сягають десятків років;
 • ви позбавляєтесь необхідності витрачати значні гроші на монтаж вентиляційних каналів та димоходів.

Для управління електродним котлом АНОД не знадобиться тримати спеціального обслуговуючого штату з виплатою йому заробітної платні. Достатньо чіткого дотримання пунктів інструкції з експлуатації, що додається до пристрою.

Унікальна опція для українського ринку – можливість дистанційного керування за допомогою спеціальної програми. Відсутність в приміщенні не буде перешкодою для швидкого запуску або відключення системи, редагування температури до необхідного рівня.

Більше не виникне ситуацій з оплатою значних сум в платіжках за тепло, яке було зайвим на вашому об’єкті. Наприклад, на складі зберігається товар, який не потребує в приміщенні високої температури, або восени довго тримається сонячна, тепла погода, а в офісі чи магазині спостерігається тропічна спека через нагріті до верхньої межі радіатори центрального опалення. Автономна система дозволяє в таких і безлічі інших випадків просто відключити котел та зовсім не витрачати енергоресурси.

Чому вигідно придбати обладнання в нашій компанії

Ви можете купити економічний електричний котел Anod в Києві, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові та інших містах України безпосередньо від виробника. Співробітництво з лідером вітчизняного ринку обладнання для опалювальних систем відрізняється низкою приємних для покупців можливостей:

 • постійна діюча система бонусів та знижок при оптових закупівлях, акційні пропозиції на окремі найбільш популярні моделі;
 • допомога з проектуванням найбільш економічного варіанту системи опалення та необхідного для цього обладнання;
 • декілька способів оплати товару з урахуванням побажань клієнта;
 • своєчасна доставка електродного котла у заздалегідь обумовлені терміни;
 • надається тривала гарантія із сервісним обслуговуванням під час вказаного періоду.

Вже після закінчення першого опалювального сезону ви зможете відчути значний економічний ефект від облаштування сучасної системи. Електродний котел АНОД допоможе зберегти кошти, які можна спрямувати на інші потреби вашої господарської діяльності.