Автоматика «Стандарт» до однофазного котла

В наявності
0
Код продукту: 000071
4000грн.
Скорочений опис
Автоматика «Стандарт» до однофазного котлаАвтоматика "Стандарт" для однофазного котла включає наступні компоненти: Однофазний автомат VIKO (230-400V) - пристрій для захисту електричної системи від перевантажень ... Читати далі...

Автоматика «Стандарт» до однофазного котла

Автоматика "Стандарт" для однофазного котла включає наступні компоненти:

 • Однофазний автомат VIKO (230-400V) - пристрій для захисту електричної системи від перевантажень і короткого замикання.
 • Електронний терморегулятор типу МТР-2 з клавішним управлінням - прилад, що контролює і регулює температурний режим системи опалення.
 • Модульний контактор Аско Укрем (32А, 50 Гц, 250/500В) - пристрій для включення і відключення живлення котла з врахуванням вимог електробезпеки.
 • Вольтметр-амперметр УкрРеле для вимірювання напруги та сили струму в системі опалення.
 • Розподільний щиток DE-PA з АБС пластикату з рівнем захисту ІР40 - обладнання, що забезпечує безпечну і організовану установку всіх компонентів автоматики.

Автоматика "Стандарт" до однофазного котла складається з цих пристроїв, які взаємодіють між собою для забезпечення ефективності, безпеки та контролю температурного режиму в системі опалення.

Ви можете придбати електродний котел без автоматики і пізніше вибрати модель автоматичної системи, яка найкраще підійде для вашого котла та забезпечить ефективне керування системою опалення вашого будинку. Хоча ми надаємо готові комплекти з автоматикою, деякі клієнти можуть самостійно вирішити, яку автоматичну систему вибрати для свого теплогенератора, керуючись власними уподобаннями та потребами.

Рекомендуємо придбати електродний котел разом з простою у використанні автоматикою, як, наприклад, наша пропозиція "Стандарт". Ця система не лише проста в управлінні, але й має високу якість та компактні розміри, не вимагає керування через смартфон або складних налаштувань. Вона дозволить забезпечити надійну роботу вашого котла без зайвих труднощів.

 

Ваш електродний котел з системою "Стандарт" буде працювати без проблем, оскільки всі комплектуючі входячих у неї пристроїв мають високу репутацію, порівняно з європейськими виробниками. Система включає наступні компоненти:

 • Однофазний автомат VIKO (230-400 В);
 • Електронний терморегулятор МТР-2 з клавішним керуванням;
 • Модульний контактор Аско Укрем (32 А, 50 Гц, 250/500 В);
 • Вольтметр-амперметр УкрРеле для перемінної напруги (100.220 - D01.1, -130_400 В, -0 - 100 А);
 • Розподільний щит DE-PA з АБС пластикату з рівнем захисту ІР40.

Цей пристрій призначений для однофазних моделей з потужністю від 1 до 8 кВт без вбудованого терморегулятора. Він підходить для обігріву приміщень з об'ємом до 480 куб. м. та площею не більше 160 кв. м. з напругою в електричній мережі 220 +/- 10 В.

Рекомендуємо придбати електродний котел разом з відповідною автоматикою, доступною на нашому веб-сайті. Ця автоматика має високу сумісність з усіма моделями автоматичної системи, які пропонуються. Комплект, складений з котла та автоматики, забезпечить досягнення найвищого коефіцієнта корисної дії (ККД) наближено до 98%. За допомогою автоматики ви зможете:

 • Самостійно регулювати температурний режим у вашому будинку, забезпечуючи комфортне опалення.
 • Раціонально використовувати електричні ресурси, адаптуючи їх до погодних умов та сезону.
 • Контролювати якість опалення та забезпечувати стабільну температуру в приміщенні.
 • Захищати систему від можливих стрибків напруги в електричній мережі.
 • Спростити процес монтажу обладнання завдяки зручній автоматиці.
 • Безпечно користуватись приладом та здійснювати значні економії на витратах на опалення.

 

Якщо ви вибрали електродний котел бренду ANOD для своєї опалювальної системи, після першого місяця користування ви будете переконані у його перевагах. Придбання цього котла не тільки дозволить вам зекономити кошти на встановленні опалювальної системи, але й принесе вам задоволення від його використання. Деякі з переваг, які ви будете насолоджуватись, включають:

 • Компактні розміри, що дозволяють встановити його навіть у невеликому житловому просторі.
 • Висока стійкість до стрибків напруги, що гарантує безперебійну роботу котла.
 • Безпека експлуатації, оскільки він не має відкритого вогню або пожежонебезпечних елементів.
 • Відсутність шуму, що забезпечує комфортний та тихий процес опалення.
 • Адаптивність до допустимих рівнів напруги, що забезпечує стабільну роботу незалежно від коливань електричної мережі.
 • Легкість діагностики та обслуговування, що спрощує процес виявлення і усунення можливих несправностей.
 • Економічність, оскільки використання електродного котла ANOD дозволяє знизити витрати на електроенергію та опалення.

 

Автоматика в комплекті з електродними котлами займає мало місця, тому їх можна зручно розмістити у будь-якому місці. Фізичні розміри однофазної коробки виглядають наступним чином:

 • Висота: 110 мм.
 • Ширина: 300 мм.
 • Глибина: 80 мм.

Ця сучасна система може бути встановлена в зручному місці, подалі від дітей. Міцний корпус розподільного щита, виготовлений з ударостійкого пластику, надійно захищає автоматику від зовнішніх фізичних впливів та вологості, забезпечуючи її надійну роботу.

 

Автоматика "Стандарт" в поєднанні з електродним котлом ANOD має середню робочу витривалість 8 годин на добу при температурі теплоносія в системі водяного опалення 50-60°C. Ця однофазна модифікація забезпечує зручне управління та налаштування. Ще однією перевагою бренду є швидкий запуск опалення всього за кілька хвилин.

Електродна система є найбезпечнішою серед аналогічних пристроїв та не потребує багато часу на установку. Однак, важливим аспектом є правильна робота з грунтовим заземленням. Електродний котел ефективно використовує електрику, проте його коректна робота залежить від правильної установки автоматики, яку повинен виконати кваліфікований фахівець. Розподільний щиток є важливою складовою системи, якій слід приділити особливу увагу.

Котел ANOD та будь-який інший електродний аналог пов'язуються з автоматичною електричною системою після детального розрахунку внутрішніх (в приміщенні) та зовнішніх параметрів роботи електричної мережі. Після успішної інтеграції системи, необхідності регулярної діагностики мережі зменшується. Електродне опалення ANOD є самостійною системою з контролем, яка здатна впоратися з перепадами напруги та безперебійно працювати при відсутності води. Обирайте розумні пристрої для комфорту вашого будинку!

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!