Як економити підприємцю

Прибуткове ведення бізнесу неможливе без ретельного аналізу всіх витрат та пошуку шляхів з оптимізації фінансових результатів з метою одержання максимального прибутку. Одним з важелів правильного ведення справ стає рішення купити електродний котел Анод для обігріву приміщень різного призначення за допомогою автономної системи опалення. Read more

Електродні котли для ОСББ

Для мешканців багатоповерхових будинків, об’єднаних в ОСББ, набагато легшою є процедура прийняття рішень, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності та більш раціонального споживання паливних та енергетичних ресурсів. Компанія «АНОД» на дуже вигідних умовах пропонує купити електродні котли нового покоління для облаштування систем гарячого водопостачання та опалення в будівлях, де всіма господарчими питаннями керують власники квартир. Read more

Електродні котли для новобудов

Проблеми із зростанням вартості комунальних послуг турбують не тільки власників житла, яке давно експлуатується. Забудовники шукають шляхи для того, щоб запропонувати майбутнім новоселам найкращі умови з найбільш економічного споживання енергоресурсів та зменшення витрат на опалення та гаряче водопостачання. Електродні котли виробництва НВО «АНОД» в цьому сенсі стають майже безальтернативним варіантом уберегтися від здирства постачальників енергії та безперервної інфляції. Read more

Опалювальний сезон 2021

Опалювальний сезон 2021

Напередодні приходу зими більшість українців перебувають в стані стресу через початок періоду щомісячних величезних витрат на обігрів своїх будинків та квартир. Чому в цій ситуації багато споживачів вважають за краще купити електродні котли в якості єдиної альтернативи дорогому газовому і твердопаливному обладнанню? У нашій статті постараємося відповісти на це питання в максимально доступній формі.

Read more

электродное отопление частного дома

Електродний котел для опалення приватного будинку

Нові моделі приладів для установки в системах обігріву житлових будинків, які функціонують за способом іонізації рідин, мають ряд переваг в порівнянні з застарілими пристроями, де використовуються нагрівальні елементи. Все більше споживачів віддають перевагу купити котел з його високими показниками ККД, швидким набором потрібної температури, економним витрачанням енергії.

Read more

топ 10 отопительных систем

ТОП 10 систем опалення для будинку та квартири

Знайомство з різноманітними способами опалення житлових, офісних та громадських об’єктів дозволяє визначитися з переліком ТОП систем для організації економічного та комфортного обігріву.

Read more

Теплый пол

Електрокотел для теплої водяної підлоги

При установці електрокотла для теплої підлоги важливо передбачити правильну організацію проводки для подібних приладів. Крім цього, слід вибирати пристрій з урахуванням специфіки майбутньої експлуатації та параметрів змонтованої нагрівальної системи.

Read more

Нова модель електродного котла з можливістю дистанційного керування

Автоматизовані пристрої для управління роботою опалювальною системою удосконалилися до неймовірного рівня, завдяки чому користувач може в віддаленому режимі контролювати опалення власного будинку за допомогою будь-якого мобільного телефону.
Подібні функції надає GSM модуль, який дозволяє вибирати температурний режим, відключати або запускати електродний котел навіть під час перебування на великій відстані від вашого помешкання. Сучасні технології стають надійним захистом для системи опалення, так як дозволяють запобігти виникненню аварійних ситуацій.

Read more

Автономне опалення у 2020

Автономне електричне опалення в 2020 році

Проблема економічності опалювальної системи є вкрай важливою для багатьох споживачів. Рахунки за централізоване постачання та використання газових приладів, затрати на тверде паливо стрімко зростають мало не щомісяця. Сучасне автономне електричне опалення швидко набуває популярності завдяки новим розробкам, що значно скорочують витрати сімейного бюджету.

Read more

ЕЛЕКТРОДНІ КОТЛИ АНОД

Компанія “АНОД” пропонує великий асортимент моделей і можливість купити електродний котел з необхідними параметрами потужності за цінами виробника.

Read more