Дизельний генератор TEKSAN (130 Кva)

В наявності
0
Код продукту: 000108
1315332грн.
Скорочений опис
Дизельний генератор TEKSAN (130 Кva)Двигун: BAUDOUIN(Франц)Потужність: 130 КvaВага, кг: 1960Тип роботи: Prime/Stand byЗ ненадійним доступом до електромережі, особливо в сільській місцевості, погодні я... Читати далі...

Дизельний генератор TEKSAN (130 Кva)

Двигун: BAUDOUIN(Франц)

Потужність: 130 Кva

Вага, кг: 1960

Тип роботи: Prime/Stand by

З ненадійним доступом до електромережі, особливо в сільській місцевості, погодні явища становлять значний ризик і можуть залишити вас без електроенергії на години або навіть тижні поспіль, що може призвести до серйозних втрат. Надійне та ефективне джерело живлення має вирішальне значення для успіху будь-якого проекту незалежно від того, чи ваша ферма вирощує свіжі фрукти, овочі, зерно та інші сільськогосподарські культури, а можливо худобу або ви займаєтесь майнінговими фермами, добуваєте корисні копалини, продаєте будь-яке обладнання тощо. Не відкладайте свій проект в очікуванні місцевої електромережі. Таке енергетичне обладнання як промисловий генератор Тексан якнайшвидше підключить вас до електрики. Ніколи не залишайтеся без електроенергії, незалежно від того, наскільки віддалено ви знаходитесь! Захистіть свої інвестиції від перенавантажень, відключень електроенергії за допомогою індивідуального рішення для резервного чи основного електроживлення.

Генератор дизельний TEKSAN (130 Кva) потужність та інші властивості

Ультратихі промислові дизельні генератори TEKSAN — це повністю автономні високоякісні генератори, спеціально розроблені для досягнення максимальної продуктивності та мінімального шуму. Ці електрогенератори відомі своєю якістю та надзвичайно тихою роботою, високою ефективністю та зменшеним споживанням палива, вони забезпечують тривалий час надійної та безперервної роботи.

Номінальна потужність генератора: 120 кВа ; 130 кВа в режимі очікування.

Стандартні контрольні умови: 25°C, 100 метрів над рівнем моря, 30% відносної вологості повітря.

Якісні та надійні двигуни BAUDOUIN

Електростанції оснащено 4-тактними дизельними двигунами останнього покоління з водяним охолодженням при 1500 обертів за хвилину, які пропонують ідеальне поєднання компактності та легкості, але неймовірної потужності та продуктивності.

Альтернатор TEKSAN властивості

Інноваційна система збудження у поєднанні з AVR та вдосконаленим синхронним безщітковим генератором, забезпечує швидке регулювання напруги у відповідь на зміни навантаження. Ця система забезпечує вихідну стабільність під час змін навантаження, не вимагає обслуговування, підходить для використання з високоточним електричним обладнанням.

Фактично, електрична машина оснащена електронним регулятором, який автоматично регулює напругу та частоту генератора, не викликаючи ураження електричним струмом у піки поглинання.

Промисловий дизельний генератор TEKSAN (130 Кva) панель управління TJ-509T

Контролери забезпечують комфортне та безпечне використання. Усі виміряні та статистичні параметри, режими роботи, повідомлення та сигнали тривоги, стан генератора легко контролюється за допомогою панелі керування.

Система безпеки дизельного генератора TEKSAN (130 Кva):

  • Забезпечена різними захисними пристроями та сигнальними лампами.
  • Автоматичний вимикач передбачений для захисту генератора від короткого замикання ланцюга навантаження або перевантаження.
  • Пристрій аварійної зупинки, а також контрольна лампа, передбачені для автоматичного виявлення несправності двигуна та вимкнення агрегату.
  • Кнопка аварійної зупинки.

Дизельний промисловий генератор TEKSAN (130 Кva) кузов, габарити та вага

До особливостей звукозахисного навісу можна віднести: водо- та пилозахищений дизайн, високоякісні, звукопоглинаючі та вогнезахисні внутрішні матеріали, якісна збірка, що забезпечує жорсткість і низьку вібрацію, поверхневі матеріали – сталь з полімерним покриттям стійким до корозії та подряпин, проводка і роз’єми з подвійним захистом.

Усі шасі містять підйомні проушини. Електрогенератор оснащений промисловим глушником і гнучким вихлопним шлангом. Ця модель поставляється з баком на 260 літрів.

Масо-габаритні характеристики: вага 1959 кг, ширина 1110 мм, довжина 3320 мм, висота 1600 мм.
Причини купити дизельний електрогенератор Тексан

  1. Генератор забезпечує оптимальну продуктивність, надійність і універсальність для статичного режиму очікування, основного живлення чи безперервної роботи.
  2. Лінійка надтихих генераторів Тексан включає малошумні двигуни, додаткові глушники та спеціально розроблені кожухи для досягнення надзвичайної тиші. Рівень шуму 71 дБ (відображає роботу на високій швидкості без навантаження та розраховується за усереднення вимірювань у чотирьох точках, кожна на відстані 7 метрів від джерела).
  3. Відповідно правил щодо скорочення вихлопних газів, дизельний генератор Тексан оснащено високотехнологічними системами двигунів, включаючи паливні форсунки, які впорскують паливо під оптимальним тиском, а також охолоджувач, який встановлено у зворотній лінії для охолодження вихлопних газів.
  4. Електрогенератор призначений для роботи в будь-яких кліматичних умовах.
  5. Великі паливні баки добре підходять для тривалих періодів без електроенергії.Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!