Дизельний генератор TEKSAN (21 Кva)

В наявності
0
Код продукту: 000102
540226грн.
Скорочений опис
Дизельний генератор TEKSAN (21 Кva)Двигун: BAUDOUIN(Франція)Потужність: 21 КvaВага, кг: 830Тип роботи: Stand byПотужні промислові дизельні генератори TEKSAN досить прості в обслуговуванні, в... Читати далі...

Дизельний генератор TEKSAN (21 Кva)

Двигун: BAUDOUIN(Франція)

Потужність: 21 Кva

Вага, кг: 830

Тип роботи: Stand by

Потужні промислові дизельні генератори TEKSAN досить прості в обслуговуванні, витримують достатньо великі навантаження та забезпечують неймовірну витривалість навіть у найсуворіших умовах. Дизельні генератори є традиційним вибором для застосувань із великими промисловими потужностями, а також ідеальним варіантом для центрів реагування на надзвичайні ситуації. Захистіть важливе для бізнесу обладнання за допомогою цього компактного та надійного дизельного генератора потужністю 16 кВт! Недорога інвестиція в дизель-електростанцію потужністю 21 кВа при 1500 обертів у хвилину дозволить підтримувати роботу навіть після відключення електроенергії.

Дизельний електрогенератор TEKSAN (21 Кva) особливості та переваги

Нижче розглянемо основні плюси та властивості головних та найвагоміших складових дизельного генератора TEKSAN потужністю 21 кВа\16 кВт та частотою 50 Гц, що забезпечують відмінні виробничі характеристики і максимальну надійність.

Двигун

Завдяки надійним і безпечним трифазним 2,3-літровим двигунам виробництва Франції бренду Boudouin ці промислові дизельні генератори захищають ваше підприємство від перебоїв з електрикою, пов’язаних із погодними умовами або через відключення чи збої у мережі, відновлюючи електроенергію за лічені секунди. Заводські чотирициліндрові дизельні генераторні двигуни Boudouin з водяним охолодженням, встановлені на амортизаторах, які зменшують вібрацію. Електрогенератори мають відмінну продуктивність при компактних розмірах (разом з корпусом габарити 950 x 2200 x 1450 мм та вагу 830 кілограмів), прості в обслуговуванні та забезпечують надзвичайну витривалість. Поряд з неперевершеною потужністю ці установки мають низьку витрату палива. При ста процентах потужності розхід пального складає 4,8 літра дизелю на годину, при 75 процентах це 3,7 літра палива, а при половинному 50-процентному навантаженні – це всього-на-всього 2,6 літра дизелю за годину часу. Кожен двигун проходить тестування у сучасній лабораторії, тому ви можете бути впевнені, що він забезпечить необхідну продуктивність генератора в цілому. Продукція Тексан відповідає стандартам ЄС щодо викидів вихлопних газів; це робить їх екологічними генераторами, які менше забруднюють навколишнє середовище.

Альтернатор

У цьому агрегаті використовується безщітковий саморегульований генератор змінного струму на чотири полюси. Наявність AVR (електронного регулятора напруги) необхідна для жорсткої та точної реакції на навантаження, регулювання напруги (+/- 1%) і частоти (-2% – +5%). У приладі встановлена система ізоляції класу H та надійний захист рівня IP23. У обмотках статора передбачено укорочений крок, який зменшує вміст гармонік (без навантаження менше ніж 2,5 проценти). Завдяки всьому вищеперерахованому, електрогенератори Тексан виробляють постійну потужність майже за будь-яких умов експлуатації.

Панель управління TEKSAN TJ-509T

Засоби керування генераторами враховують безпеку та зручність як головні пріоритети. Завдяки панелі керування комерційні та промислові дизельні генератори Тексан мають здатність виявляти широкий діапазон робочих умов, шукати аномалії, попереджати про небезпеку та вимикатись, якщо це необхідно, до того, як може виникнути незворотна шкода. Запуск приладу можливий як в ручному режимі, так і в автоматичному. Застосовується програмний продукт Rainbow Scada, який є багатофункціональним, не складним та безкоштовним, має інтерфейси для планшета та смартфона, безпроблемно і легко оновлюється.

Генератор дизельний TEKSAN (21 Кva) засоби безпеки

Захист та звукова сигналізація безпеки генератора здійснюється, якщо відбуваються проблеми та нюанси з рівнем:

  • масла,
  • пального,
  • напруги,
  • частоти,
  • охолоджуючої рідини чи її температури,
  • коефіцієнту потужності (cos φ).

Генератор дизельний має повністю звукоізольований кожух, високоякісні дверні замки та глушник. Корпуси дизельного промислового генератора TEKSAN (21 Кva) забезпечують легкий доступ для регулярного обслуговування дизель-генератора. У всіх конструкціях використовуються сталеві пластини значної товщини та порошкове покриття, стійке до корозії та ультрафіолету. Кожен блок поєднує в собі найвищий рівень довговічності, шумозаглушення, стійкість до погодних умов і обтічний дизайн. У цій моделі генератора передбачена кнопка аварійної зупинки, яка розміщена на видному місці в передній частині корпусу. Паливний бак, який може вміщувати до 90 літрів дизельного пального, вбудовано у шасі.

Серед вагомих причин купити дизельну електростанцію TEKSAN (21 Кva) можна назвати щотижневий режим самотестування, економне споживання палива, майже безшумну роботу (63 dB(A) на відстані близько 7 метрів), простоту експлуатації та обслуговування, низьку вартість при високій якості.

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!