Дизельний генератор TEKSAN (26 Кva)

В наявності
0
Код продукту: 000104
564242грн.
Скорочений опис
Дизельний генератор TEKSAN (26 Кva)Двигун: BAUDOUIN(Франц)Потужність: 26 КvaВага, кг:Тип роботи: Stand byДетальні характеристики Завдяки своїй модульності та високому ступеню налаштування ці пром... Читати далі...

Дизельний генератор TEKSAN (26 Кva)

Двигун: BAUDOUIN(Франц)

Потужність: 26 Кva

Вага, кг:

Тип роботи: Stand by

Детальні характеристики

 

Завдяки своїй модульності та високому ступеню налаштування ці промислові дизельні генератори підходять для задоволення найвибагливіших потреб у різних секторах ринку для різноманітних застосувань і середовищ. Якщо ваш бізнес не може дозволити собі зупинитися, виберіть резервну потужність, якій можна довіряти с TEKSAN!

Генератор дизельний TEKSAN (26 Кva) його особливості та плюси

Потужність в режимі очікування (ESP – максимальне навантаження або 100%) 26 кВА 20 кВт. Основна потужність (PRP) 24 кВА 19 кВт, середнє навантаження має становити 70%. Промисловий генератор може бути перевантаженим на 10% протягом однієї години з дванадцяти.

Двигун бренду BAUDOUIN 4M06G25/5

Французький бренд двигунів BAUDOUIN – світовий лідер у галузі енергетики, є корпорацією додаткових бізнес-підрозділів, які проектують, виробляють, розповсюджують і обслуговують двигуни та пов’язані з ними технології, включаючи паливні системи, засоби керування, обробки повітря, фільтрації, рішення щодо викидів і систем генерування електроенергії.

Технічні параметри чотирициліндрового двигуна моделі 4M06G25/5 з електронним регулятором перевищують навіть саму височайшу якість.

Електрична система з блоком живлення VDC 12.

Система охолодження рідинна з ємністю охолоджуючої рідини на 16 літрів та захистом рухомих частин агрегату.

Основна номінальна частота 50 Гц при повільній швидкості обертання – 1500 об/хв.

 

Промисловий дизельний генератор Тексан створений для забезпечення оптимальної економії палива:

 • Витрата палива при 110% навантаженню ESP становить 7,4 літра у годину.
 • Витрата палива при 100% навантаженню PRP становить 6,2 літра у годину.
 • Витрата палива при 75% навантаженню PRP становить 4,5 літра у годину.
 • Витрата палива при 50% навантаженню PRP становить 3,2 літра у годину.

Завдяки низькій витраті палива та мастила (ємність 9.5 літрів) та 500-годинному інтервалу обслуговування двигун серії 4M06G25/5 пропонує високу конкурентоспроможну продуктивність.

 

Повністю відповідає стандартним вимогам щодо викидів: температура вихлопу на виході становить 700°C, потік вихлопних газів 5,32 метра кубічного за хвилину, потік повітря, потрібного для горіння 1,44 м3 за хвилину, а охолоджуючого повітря 48 м3/хв.

Альтернатор

Промисловий однопідшипниковий безщітковий генератор змінного струму з AVR (автоматичний регулятор напруги), з кількістю фаз, яка дорівнює 3 та високим коефіцієнтом потужності (0,8). Застосовано класність ізоляції H-F, а також ступінь захисту IP 23, яка є класичною і обов’язковою для таких альтернаторів.

Панель управління TEKSAN TJ-509T

За допомогою комунікації через USB-пристрій, комп’ютерного програмного продукту Rainbow Plus, а також інтерфейсу J1939-CANBUS панель керування має змогу відстежувати та керувати вашою генераторною установкою, надаючи важливу діагностичну інформацію, одночасно гарантуючи роботу вашого агрегату в межах безпечних параметрів. Панель керування TEKSAN TJ-509T – ефективний пристрій, це синергія досвіду для створення нового сучасного рішення для застосування генераторних установок. Прилад забезпечує просту, інтуїтивно зрозумілу навігацію по меню.

Генератор промисловий TEKSAN (26 Кva) сертифікація

Електрогенератор має всі необхідні дозволи та сертифікати для альтернатора згідно з ЄС 60034-1; CEI EN 60034-1; BS 4999-5000; VDE 0530, NF 51-100,111; OVE M-10, NEMA MG 1.22. Для двигуна використовуються стандарти BS 5514, DIN 6271, а також ISO 8528 та 3046, які стосуються застосування генератора, його номінальних чи робочих характеристик та інших вимог.

 

Кузов генераторної установки та його особливості:

 • З навісом вага агрегату дорівнює 863 кг, габарити 950 x 2200 x 1450 міліметрів.
 • Без навісу габарити генератора становлять 950 x 1650 x 1060 міліметрів, а вага 589 кг.
 • Шум 67 дБ(А) на 7 м.
 • Паливний бак 90 літрів із захистом від розливу, вбудований у шасі.
 • Повний доступ для обслуговування (охолоджуюча рідина, масло та фільтри) без необхідності зняття навісу.
 • Кузов складається з міцної модульної сталевої рами з інтегрованою системою підйому, а також атенюаторами повітрозабірника та вихлопу, антивібраційними кріпленнями.
 • Кожна частина пофарбована термореактивними порошками, спеціально підібраними через їх високу стійкість до атмосферних факторів.
 • Кнопка аварійної зупинки знаходиться зовні на кузові генератора.

Серед вагомих причин купити дизельний електрогенератор TEKSAN (26 Кva) низькі експлуатаційні витрати, високі амортизаційні опори за для антивібраційної функції двигуна та генератора, надійна продуктивність із розширеним вибором опцій. Незважаючи на те, що ці генератори пропонують збільшену потужність та продуктивність в порівнянні з малими генераторами, вони все ще залишаються досить компактними. Електростанція має всі потрібні застосування для безпеки та захисту: відключення при високій температурі охолоджуючої рідини чи при низькому тиску масла, регульований захист від аварійних струмів витоку на землю.

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!