Дизельний генератор WIRMAN (28 KVA -23 KW)

В наявності
0
Код продукту: 000081
280000грн.
Скорочений опис
Дизельний генератор WIRMAN (28 KVA -23 KW)Двигун: WIRMAN(KOSOVO)Потужність: 28 KVA -23 KWТип роботи: Prime/Stand byДизельний генератор WIRMAN 28 Кva – являє собою комбінацію дизельного двигуна з інтегрованим генерат... Читати далі...
Загальні характеристики
Доставка Самовивіз, перевізником по Україні Оплата Згідно договору Всі характеристики

Дизельний генератор WIRMAN (28 KVA -23 KW)

Двигун: WIRMAN(KOSOVO)

Потужність: 28 KVA -23 KW

Тип роботи: Prime/Stand by

Дизельний генератор WIRMAN 28 Кva – являє собою комбінацію дизельного двигуна з інтегрованим генератором змінного струму. Широкий досвід компанії Вірман у виробництві дизельних генераторів здатний забезпечити надійність і універсальність, не кажучи вже про оптимальну продуктивність, для тривалої роботи навіть у віддалених та важкодоступних місцях. Завдяки численним параметрам і комбінаціям налаштувань генератор дизельний потужністю 28 кВА ідеально підходить для комерційного основного, резервного та постійного використання.

У виробництві генераторів WIRMAN 28 Кva застосовуються тільки найкращі 4-циліндрові двигуни Ella E490D: довговічні, надійні та відносно тихі моделі, що відповідають сертифікатам якості ISO 3046, ISO 8528, DIN 6271, BS 5514 зі 230 В змінного струму, частотою 50 Гц та регульованою швидкістю 1500 обертів за хвилину.

Генератор – з низьким спотворенням форми хвилі при нелінійних навантаженнях, можливістю усунення несправностей при коротких замиканнях і з ізоляцією класу Н.

Розширені базові паливні баки розроблені та виготовлені відповідно до моделі генератора та необхідної місткості, подовжуючи загальний можливий час роботи без необхідності дозаправки.

Спеціальні панелі виявляють збої в електромережі та надсилають сигнал для запуску резервного генератора, після відновлення живлення панель перекине навантаження назад до мережі та вимкне електрогенератор. Покращте можливості керування та моніторингу вашого генератора за допомогою багатофункціональної оновленої панелі керування.
Дизельні генератори WIRMAN
Доставка Самовивіз, перевізником по Україні
Оплата Згідно договору

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!