Електролізер 2Nm3/h стандарт

В наявності
0
Код продукту: 000211
562520грн.
Скорочений опис
Електролізер 2Nm3/h стандартПромисловий електролізер. Виробництво електролізерів. Електролізер — це незамінний пристрій для побутового і промислового використання. Електролізер на сьогоднішній день застосову... Читати далі...
Загальні характеристики
Автоматика Так Вага 544 кг Вага в упаковці 736 кг Гарантія 12 місяців Додаткові джерела живлення Так Додаткові об’єкти виносні Так Електроди Спеціальний сплав металів Компресор Рекомендовано Країна виробник товару Україна Країна реєстрації бренду Україна Всі характеристики

Електролізер 2Nm3/h стандарт


Промисловий електролізер. Виробництво електролізерів.

 

Електролізер — це незамінний пристрій для побутового і промислового використання. Електролізер на сьогоднішній день застосовується в різноманітних сферах, завдяки автоматичному виробництву водню. Основна функція електролізерів полягає в розщепленні води на водень і кисень за допомогою електричного струму. Отриманий водень може бути використаний в наступних сферах:

 

Промисловість: Електролізери використовуються в промисловості для виробництва водню як сировини для хімічних процесів. Водень може використовуватися як реагент для виробництва аміаку, метанолу, синтетичних вуглеводнів та інших хімічних речовин.

 

Енергетика: Водень може бути використаний як паливо для водневих паливних елементів (ВПЕ) або для виробництва електроенергії водневими генераторами. Електролізери використовуються для виробництва водню, який потім може бути використаний у ВПЕ або водневих генераторах для отримання електроенергії.

 

Транспорт: Водень може бути використаний як паливо для водневих автомобілів, автобусів, поїздів і літаків. Електролізери можуть бути встановлені на заправних станціях для виробництва водню для транспортних засобів.

 

Зберігання енергії: Електролізери можуть бути використані для зберігання енергії в системах, де використовуються відновлювальні джерела енергії, такі як сонячна або вітрова енергія. В електролізерах електрична енергія перетворюється на хімічну енергію водню, яка може бути збережена і використана в майбутньому.

 

Наукові дослідження: Електролізери використовуються в наукових дослідженнях, де вивчають властивості водню, розробляють нові каталізатори, досліджують електроліти та вдосконалюють технології виробництва водню. А також  для стерилізації, для видалення складних забруднень, сушки і термічної обробки.

Це лише кілька основних сфер використання електролізерів, але загалом вони можуть бути використані в багатьох інших галузях, де водень відіграє важливу роль.

 

Електролізери, промисловий електричний пристрій який є невід’ємною частиною різних технологічних процесів. Вони застосовуються в промисловості і відповідають таким вимогам як потужність, продуктивність і надійність. Промисловий електролізер затребуваний в різних галузях:

на різних підприємствах;

на виробництві;

на будівництві;

в сільському господарстві;

в металургії;

в вугільній промисловості;

в переробній промисловості;

в енергетиці і т.д.

 

Купити електролізер: Швидкість виготовлення і монтаж електролізера.

Переваги електролізера (електричного генератора водню) – це швидкість виготовлення та доставки промислового електролізера. Замовлення буде виконано оперативно та вчасно завдяки власному виробництву НВП «АНОД». Час виготовлення промислового електролізера залежатиме від загальних характеристик, розмірів та ваших потреб, докладніше ви можете уточнити у наших менеджерів.

Доставка здійснюється будь-яким перевізником за бажанням замовника, або самовивозом.

Монтаж електролізера легкий і після встановлення на потрібне місце ви зможете самостійно підключити його до електромережі або до альтернативного живлення, (обладнання поставляється випробуваним і повністю готовим до роботи).

 

Наша компанія НВП «АНОД» пропонує купити промисловий електролізер в Україні з гарантованою якістю. Наші гарантійні зобов’язання діють 12 місяців, з моменту продажу. Тому якщо у вас виникнуть якісь питання – досить зв’язатися з нами.

 

Електролізери (промислові генератори водню) від НВП «АНОД» адаптуються до всіх ваших потреб і підходять для багатьох секторів промисловості та побуту.

Електролізери для промисловості економлять кошти та дають незалежність завдяки альтернативним ресурсам. Придбати водневий електролізер як прилад та підключити до вашої мережі, або придбати водневу станцію та стати незалежним від комунальних платежів може кожен підприємець.

 

Компанія  Анод виробляє водневі електролізери двох класів (стандарт та преміум) та різної продуктивності: 1Nm3/h, 2Nm3/h, 4Nm3/h, 8Nm3/h. Більшої продуктивності виготовляються під індивідуальне замовлення.

Для того щоб купити електролізер потрібно в першу чергу орієнтуватися на область застосування і визначити основні вимоги до нього. Ціна водневого електролізера залежить від його технічних характеристик. Серед основних модифікацій обладнання відрізняються:

-          Робочою продуктивністю (виробництво водню)

-          Автоматикою

-          Розмірами

-          Електродами

-          Корпусом

 

Купити електролізер: придбання обладнання для виробництва водню має здійснюватися відповідно до технологічних вимог за технічним завданням замовника. Водневий електролізер підключається до системи центрального електропостачання або альтернативного електропостачання для вироблення водню що накопичується в ємкості, регулюється автоматикою та використовується за призначенням. Також Вас може зацікавити воднева електролізерна станція де зібрано повний комплекс для виробництва водню з відновлювальних джерел (сонячні панелі то що).

 

Переваги електролізера.

Промисловий електролізер стане відмінним варіантом для вашого виробництва в будь-якому місті України, так як промисловий електролізер має ряд плюсів:

автоматизація процесів;

висока ефективність;

зручність експлуатації;

оперативність виготовлення.

 

Електролізер можна розмістити безпосередньо в приміщення де проходять технічні процеси (при не великому об’ємі використання) або на відкритій ділянці якщо електролізер великої робочої продуктивності. Електролізер  виробництва НВП «АНОД» в Україні, можна купити у нас. Продаж обладнання здійснюється з усією необхідною сертифікацією.

 

Конструкція електролізера.

Технічні характеристики і конструктивні особливості устаткування визначають його можливості в процесі застосування. Електролізер оснащений блоком управління і автоматикою. Це дозволяє забезпечити точність підтримки заданих параметрів.

Промисловий водневий електролізер володіє досконалою конструкцією, яка забезпечує:

точність підтримки виробництва водню;

можливість використання при безперервному технологічному процесі;

простота експлуатації і обслуговування.

Вартість електроенергії компенсується вище перерахованими перевагами. Також є можливість економити за рахунок нічного тарифу на електроенергію чи  підключенню альтернативного джерела енергії.

 

Перевірка води для електролізера.

Вода для водневого електролізера повинна бути очищена зворотнім осмосом або дистильована та не містити домішок які негативно взаємодіють з воднем.

 

Ми пропонуємо широкий вибір моделей водневих електролізерів та додаткового обладнання, що дозволяє вибрати найкращий варіант для будь-яких потреб.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб купити електролізер різної робочої продуктивності по всій Україні. У нас на сайті представлені електролізери та електролізні станції виробництва Анод. Ми готові проконсультувати і допомогти підібрати найкраще обладнання для вашого бізнесу, щоб ви змогли купити електролізер за найкращою ціною в Україні.

 

Де купити промисловий електролізер в Україні?

Шукайте електролізер в Україні? Компанія Анод може запропонувати вам широкий спектр обладнання за найкращою ціною, завдяки власному виробництву електролізерів в Україні. Також ми пропонуємо спектр послуг з ремонту й монтажу електролізерів та електролізерних станцій. Ви зможете купити електролізер ціна якого буде доступна для будь-якого підприємства. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні послуги, пов’язані з виготовленням та підбором. Ви зможете купити водневий електролізер від 1 Nm³/h до 8 Nm³/h чи замовити більшої продуктивності під ваші потреби.

Електролізер являє собою високотехнологічне промислове обладнання, яке дозволяє отримувати якісний водень для будь яких цілей. Щоб дізнатися більше про електролізери та ціну на потужніші моделі – зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами +38 (068) 006-68-68, +38 (050) 406-68-68.
Електролізер Стандарт
Автоматика Так
Вага 544 кг
Вага в упаковці 736 кг
Гарантія 12 місяців
Додаткові джерела живлення Так
Додаткові об’єкти виносні Так
Електроди Спеціальний сплав металів
Компресор Рекомендовано
Країна виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна
Максимальна температура 60°С
Накопичувач Рекомендовано
Осушувач Присутній
Охолодження Повітряне
Продуктивність пікова 120% до 4-х годин
Продуктивність робоча (виробництво водню) 2 Nm³/h. Чистота водню 99,9%
Регулювання по температурі Так
Робоча температура 50°С
Розміри 1600*2200*800 см
Споживання електричної енергії 4,2кВт*год/1 Nm³/h
Спосіб встановлення Підлоговий
Установка підготовки води Рекомендована
Доставка Самовивіз або перевізником по Україні
Оплата Згідно договору

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!