Генератор. Генератори.

Дизельний промисловий генератор служить резервним джерелом електроенергії, готовим до роботи під час перерви в основному електроживленні. Без надійного генератора компанія може зазнати значної втрати доходу під час відключення та, можливо, поставити під загрозу безпеку своїх працівників і клієнтів. Більшість промислових генераторів розроблені для забезпечення аварійного живлення — вони запускаються автоматично, коли електроенергія від постачальника комунальних послуг вимикається, а потім повертаються в режим очікування, коли електроенергія відновлюється.

Що стосується довгострокової надійної служби, промисловим генераторам немає конкурентів. Майже постійна здатність залишатися активним, не зважаючи на збої в електроживленні та великі систематичні помилки, вражає. Деякі функції забезпечують більше потужності та мінімізують коливання напруги, захищаючи електроприлади. Підприємства покладаються на широку функціональність генераторів, щоб підтримувати свій бізнес жвавим і продуктивним.

Як працює промисловий генератор

Шукаєте промисловий дизельний генератор, але вам цікаво, як вони працюють? Вам не потрібно бути інженером-механіком, щоб дізнатися про це. Нижче наведено простий і зрозумілий аналіз промислового дизель-генератора, його компонентів і принцип їх роботи.

Генератор не виробляє електроенергію самостійно. Натомість він працює за допомогою наукового принципу, відомого як електромагнітна індукція, для перетворення механічної енергії в електричну. Це відбувається за допомогою використання сили руху, яка проштовхує електрони із зовнішнього джерела через електричне поле, яке перетворює їх в електричну енергію, яка потім подається до будь-якого ресурсу, який потребує живлення.

Компоненти промислового генератора

Щоб допомогти вам краще зрозуміти, як працює генератор промисловий, ми докладніше розглянемо основні компоненти та визначимо роль кожного з них у його роботі:

Двигун

Саме двигун служить джерелом енергії для генератора — чим більший двигун, тим більшу потужність він здатний видавати. Залежно від конструкції, генератори можуть працювати на різних джерелах палива, таких як дизель, природний газ, бензин або пропан. Ми розглядаємо саме дизельні генератори великої потужності.

Генератор

Майте на увазі, що генератор не створює електрику, але полегшує її рух за рахунок механічної енергії. Генератор, який часто називають альтернатором, є складною і, можливо, найважливішою частиною всього приладу, а також місцем перетворення механічної енергії в електричну. Генератор змінного струму складається з нерухомих і рухомих частин, які об’єднуються, створюючи рух електронів. Це здебільшого викликано рухом між магнітним та електричним полями.

Паливна система

Паливна система включає в себе бак, який зазвичай зберігає запас палива на 8-12 годин, а також паливний насос, трубу, яка йде від бака до двигуна, і зворотну трубу. Через паливний насос (який видаляє накопичення) і вентиляційну трубу паливо проходить через складну систему. Інжектор палива підтримує потік у самому кінці генератора.

Регулятор напруги

Прилад може забезпечити певну напругу електроенергії, яку зазначено на промисловому генераторі. Такий пристрій як регулятор контролює напругу електроенергії, виробленої під час генерації, і за необхідності сприяє перетворенню змінного струму на постійний.

Системи охолодження та вихлопу

Система охолодження запобігає перегріву генератора під час роботи, а система вихлопу видаляє та утилізує токсичні пари. Прикріплена до двигуна з’єднувальними трубками, які ведуть назовні (якомога далі від дверей і приміщень) система вихлопу видаляє токсини та отруйні хімікати, які збирає електрогенератор.

Система змащення

Ця система містить і подає моторне мастило (насос буквально розбризкує масло на рухомі частини генератора), яке забезпечує безперебійну роботу та запобігає передчасному зносу численних рухомих частин двигуна електрогенератора.

Зарядний пристрій для акумулятора

Хоча промислові електростанції і працюють від джерела палива, для їхнього запуску потрібен заряд акумулятора. Зарядний пристрій гарантує, що акумулятор отримає необхідну напругу для достатнього заряду.

Панель керування

Контрольна панель служить нервовим центром генератора, керуючи усіма аспектами його роботи. Залежно від моделі генератора панель керування може включати такі функції, як датчики двигуна та альтернатора, перемикачі вибору фаз і керування двигуном.

Основний вузол та кузов

Рама забезпечує міцну конструкцію для генератора та захищає його життєво важливі компоненти. Більшість генераторів, які розміщені та пропонуються в каталозі компанії ANOD містять шумопоглинаючі кузови.

Компанія АНОД пропонує за конкурентоспроможною ціною широкий вибір високоякісних  потужних генераторів для будь-якого промислового застосування. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше.