Генератори Тексан

Комерційні промислові генератори забезпечують роботу підприємств і організацій під час відключень електроенергії. Ці пристрої активуються, коли основне джерело живлення виходить з ладу, забезпечуючи резервне живлення. Відновлення живлення відбувається миттєво, забезпечуючи безперебійну роботу обладнання та операційних систем.

Ефективна система живлення в режимі очікування ще важливіша, якщо ваша організація інтенсивно використовує дані. Так само ефективний і надійний генератор є обов’язковим для бізнесу, який проводить обширні дослідження та експерименти. Електрогенератори необхідні для запобігання втратам цінного виробничого часу та ресурсів.

Промислові дизельні генератори TEKSAN потужністю 21-780 кВА призначені для задоволення будь-яких промислових чи комерційних потреб. Вони підходять для використання у різних галузях, включаючи будівництво, роздрібну торгівлю, телекомунікації тощо. Ця лінійка генераторів була перероблена для забезпечення оптимальної роботи в найсуворіших та найвіддаленіших умовах. Доступний в металевому корпусі електрогенератор розрахований на те, щоб витримувати випробування часом.

Працівники та наукові співробітники компанії TEKSAN відомі у всьому світі завдяки експертним знанням у галузі виробництва електроенергії та рішенням, що пропонують продукти з тривалим терміном служби та мінімальними витратами на технічне обслуговування. Щоб життя ні на хвилину не переривалося, довіртеся Тексан!

Переваги або чому варто купити дизельний генератор TEKSAN

Економічна ефективність.

Хоча дизельне паливо коштує трохи вище, ніж бензин, воно має вищу щільність, що дозволяє отримати більше енергії з дизельного пального порівняно з тим самим об’ємом природного газу та пропану.

Надійне та безпечне паливо.

Час, протягом якого паливо залишатиметься придатним для використання у вашому баку, залежить від типу пального. Звичайний бензин має термін придатності від трьох до шести місяців, тоді як дизельне пальне може прослужити до року без обробки. Тому робимо висновки: дизель – це паливо, яке можна безпечно зберігати протягом тривалого часу.

Великий термін роботи.

Дизельні двигуни промислових моделей генераторів можуть працювати цілодобово без вихідних протягом тривалого періоду часу, якщо це необхідно. І все одно вони перевершують будь-який інший тип двигуна за незначну частину експлуатаційних витрат.

Двигун Perkins

Генератори великої потужності світового класу TEKSAN оснащені надійним двигуном, які пропонують конкурентоспроможну продуктивність, економію палива та відповідність вимогам щодо викидів на окремих вузлах. Ці двигуни були розроблені та випробувані у польових умовах для широкого спектру застосувань. Завдяки низькій витраті палива та мастила, а також немалим інтервалам між технічними обслуговуваннями, двигун буде виконувати свою роботу на відмінно тривалий час. Удосконалена технологія в циліндрах для відповідності останнім нормам викидів без будь-яких пристроїв додаткової обробки.

Паливні баки збільшеної ємності до 970 літрів.

Паливні баки більшого розміру дають змогу збільшити проміжки часу між дозаправками.

Супер безшумні корпуси забезпечують чудове звукопоглинання.

Електростанція при повному навантаженні видає не більше 80 дБА на відстані 7 м.

Швидкий запуск.

Дизель-генератори мають можливість запускатися та приймати навантаження менше ніж за 10 секунд.

Тестування і перевірка.

Генератори дизельні проходять ряд обов’язкових випробувань, а також контроль якості на кожному з етапів виробництва. Компанія Teksan прийняла та підтримує систему управління якістю, систему управління навколишнім середовищем та систему охорони праці та безпеки відповідно до стандартів, що застосовуються в усьому світі.

Невибагливість у технічному обслуговуванні.

Дизельний генератор потребує лише заміни масла та фільтрів кожні 500 годин, замість кожних 100 годин для не дизельного генератора.

Панель управління TEKSAN TJ-509-T MK3.

Панель керування TJ-509-T MK3 пропонує просту, інтуїтивно зрозумілу навігацію по меню, а також ключові функції, такі як віддалений моніторинг, які дозволяють з легкістю керувати вашою дизельною генераторною установкою. Основна інформація відображається на РК-екрані з використанням загальновизнаних символів, що усуває необхідність у складних інструкціях. Програмне забезпечення Rainbow SCADA для персонального комп’ютера дозволяє дистанційно керувати вашою генераторною установкою.

Компанія “АНОД” — це більше, ніж комерційний дилер по продажах генераторів TEKSAN. Наша команда є однією з найбільш обізнаних і досвідчених у цій галузі та пропонує неперевершений технічний досвід. Ми допоможемо підібрати найбільш вигідний промисловий дизельний генератор для вашого бізнесу. Ми продаємо лише найякісніші генератори, гарантуючи, що ви отримаєте високоякісний продукт, який прослужить багато років.