Генератори WIRMAN – кращий вибір ціна-якість

Маючи під рукою дизельний генератор, ви можете бути готові до будь-якої надзвичайної ситуації, пов’язаної з електрикою. Дизельний електрогенератор – це обладнання, яке можна використовувати для багатьох завдань і видів діяльності, і воно так само важливе, як і електроенергія у нашому житті.

Ціна дизельного генератора залежить від двигуна, потужності, комплектуючих тощо. Але зрештою ця інвестиція обов’язково стане вигідною. Це пов’язано з економічною витратою палива, тривалим терміном служби та інші перевагами. Серед усіх промислових моделей генераторів вигідно виділяється WIRMAN – компанія зі світовим ім’ям, виробник промислових дизельних генераторів високого класу.

Чим же продукція цього виробника відрізняється від інших?

  1. Генератори Вірман сконструйовані таким чином, що дають менше шуму, ніж інші моделі, доступні на ринку. Це досягається за рахунок щільно прилеглих шумозахисних навісів.
  2. Діапазон потужностей від 10 до 700 кВА.
  3. Електрогенератори WIRMAN – повністю інтегровані системи виробництва електроенергії.
  4. Це досить надійні та міцні машини.
  5. У порівнянні з іншими генераторами, генератори дизельні WIRMAN менш небезпечні і можуть якісно працювати навіть в екстремальних погодних умовах.
  6. Лінійка продуктів даного бренду розроблена з використанням найсучасніших технологій.
  7. Доступність запасних частин, плавна робота та зручне обслуговування двигуна, низька вартість.

Як правильно вибрати промисловий дизельний генератор?

Вам потрібно вибрати продукт, який може забезпечити надійну потужність для забезпечення резервного живлення. Промислові дизельні генератори Вірман – ідеальне рішення для бізнесу. Тип і вихідна потужність обраної дизельної генераторної системи – не єдиний ключовий фактор, який слід враховувати при покупці. Щоб безпечно вибрати генератор промисловий, що відповідає вашим потребам, необхідно враховувати фактори, що впливають на його роботу та кінцеву вартість.

Потужність генератора

Яка потужність потрібна для використання генератора, не перевантажуючи його? Сума всіх приладів, які планується підключити одночасно визначає потужність генератора. Однак враховуйте, що потужність електроприладів у момент запуску найчастіше вища, вам слід враховувати саме пікове споживання обладнанням електроенергії. Виберіть дизельний генератор або іншу резервну генераторну установку з номінальною потужністю щонайменше на п’ять – десять відсотків вище за потрібну потужність, адже облік непередбачених додаткових навантажень має в такій ситуації важливе значення.

Напруга

Залежно від напруги, що генеруються, існують дві основні конструкції генератора. Перший є однофазною конструкцією, яка може генерувати струм 230 В, 50 Гц і сумісна з більшістю побутових приладів, які ми використовуємо вдома. Другий – трифазне джерело живлення 400 В, 50 Гц, що використовується для живлення базової трифазної машини і зазвичай потрібний, коли необхідна потужність перевищує 10 кВт. Дизельний генератор Вірман використовує електронний регулятор як систему стабілізації напруги, що гарантує безпеку.

Рівень шуму

Деякі моделі дизельних генераторів мають більшу звукоізоляцію, ніж інші моделі. З покращенням звукоізоляційного ефекту зросте і ціна генератора. Це дуже важливий момент під час вибору обладнання.

Розмір

Розмір дизельного генератора залежить від конструкції.

Легкість експлуатації

Важливим параметром є простота використання генератора. І це не лише простота запуску, а й універсальність, яка також є важливою. На панелі керування має відображатись важлива інформація, така як рівень палива та інші важливі дані, які можуть підвищити загальну ефективність роботи обладнання.

Перегляньте широкий асортимент надійних, ефективних та високоякісних дизельних генераторів WIRMAN в інтернет-магазині компанії ANOD. На складах компанії є широкий асортимент дизельних генераторів від провідних світових виробників, починаючи від безшумних генераторів потужністю 10 кВА до резервних промислових дизельних генераторів потужністю 700 кВА і т.д. Щоб отримати додаткову інформацію або обговорити всі питання з нашою командою експертів, зателефонуйте за телефонами, вказаними на офіційній сторінці компанії.