Комплект AnodDigital трифазний

20800 

Технічні характеристики

 • Максимальний об’єм опалювального приміщення 750 м3
 • Максимальна площа опалювального приміщення 250 м2
 • Споживча сила струму від 1 до 18 А
 • Потужність 12 кВт
 • Напруга 220/380 В
 • Фізичні розміри: 400х220х140 мм

В комплект входить

 1. Електродний котел ANOD трифазний
 2. Програматор
 3. Автоматика Аnod Didgital
 4. Детальне керівництво по використанню
Категорія:

Опис

Найкращим вибором обладнання для управління основними показниками роботи опалювальної системи буде трифазний комплект Анод Діджітел з його унікальними функціональними можливостями. Для приміщень різноманітного призначення клієнти компанії НВО Анод мають змогу купити за доступною ціною пристрій, що не має альтернативи за характеристиками ефективності робочого процесу та економному споживанню електроенергії.

Сфера застосування

Інноваційна розробка відомого на вітчизняному ринку виробника добре зарекомендувала себе при застосуванні в опалювальних системах квартир та приватних будинків, спорудах промислового значення, складських об’єктах. Вибрати та купити трифазний комплект Anod Digital потрібної моделі можна в каталозі продукції за найбільш прийнятними показниками потужності з врахуванням площі приміщення. Для забезпечення роботи важливо передбачити живлення пристрою напругою в 380 В.
Всі переваги якісного виготовлення обладнання з використанням новітніх технологій в сучасній модифікації зможе відчути кожен пересічний споживач.

В чому плюси використання електродного котла

Фахівцями компанії розроблені найкращі зразки трифазних агрегатів для вітчизняного споживчого ринку. При потребі не завдасть труднощів вибір моделі за параметрами потужності. Всі комплекти обладнанні пристроями для зручного багатоступінчатого регулювання, відведення повітря в автоматичному режимі, зміни показників температури.

Компактність конструкції особливо актуальна для приміщень невеликих розмірів, прилад має приємний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно доповнити інтер’єр приміщення будь-якого стилістичного спрямування.

Користувачі зможуть гідно оцінити головні принади новітньої розробки від фахівців нашої компанії:

 • мінімальна площа для розміщення в порівнянні з усіма іншими видами нагрівачів. Монтажні роботи зручно виконувати незалежно від вибраного місця. Достатньо виконати єдину умову – це наявність електромережі;
 • відпадає потреба в облаштуванні вентиляції та димару. Таким чином, значно скорочуються витрати на монтаж;
 • екологічність обладнання обумовлена тим, що в процесі експлуатації не виділяються чадні гази та інші шкідливі продукти згоряння з неприємними запахами;
 • робота відбувається в практично безшумному режимі.

Протипожежна безпека зумовлена відсутністю у приладі відкритого вогню.

Декілька експлуатаційних та технічних характеристик вигідно відрізняють електродний котел Анод Діджітел від застарілих зразків:
1. Комфортне спостереження за поточними параметрами робочого процесу.
2. Мінімальні значення інертності.
3. Коефіцієнт корисної дії сягає позначки 98% і вище.
4. Незначна чутливість до різких коливань напруги в мережі живлення.
5. Для виконання монтажу не треба отримувати спеціальний дозвіл.
6. Відсутня загроза «сухого ходу».

Унікальна опція для українського ринку – можливість дистанційного керування за допомогою спеціальної програми. Відсутність в будинку не буде перешкодою для швидкого запуску або відключення системи, редагування температури до необхідного рівня.
Трифазний комплект Anod Digital укомплектований електродним котлом, оригінальним терморегулятором, керівництвом від виробника з рекомендаціями по експлуатації обладнання.

Високий рівень безпеки користування

Неприємна ознака вітчизняних електричних мереж – різкі коливання напруги. Але для пристроїв, що працюють за принципом іонізації, таке явище не буде загрозою. Навіть при значному зниженні цього параметру робота відбувається в потрібному режимі.
Встановити та користуватися комплектом дуже зручно завдяки його невеликим габаритам.

Кожен виріб має відмінний рівень безпечного користування. Одним з головних плюсів є низька вразливість до випадків з витоком теплоносія. Ситуація врегульовується дуже просто – миттєво виконується автоматичне відключення. Така властивість значно пом’ягшує вимоги до контролю за рівнем рідини в системі.

На відміну від ТЕНів не спостерігається нашарування накипу, що позитивно позначається на термінах користування обладнанням.

Що потрібно знати для правильного виконання монтажу

Декілька рекомендацій обов’язкові при встановленні трифазного енергозберігаючого котла Анод:

 • теплоносій повинен відповідати вимогам, зазначеним в інструкції;
 • зберегти номінальну потужність допоможе ретельне очищення системи від бруду та пилу перед початком роботи;
 • всі параметри системи беруться до уваги під час розрахунку необхідного об’єму рідини;
 • не можна підключати котел без встановленого за всіма правилами безпеки заземлення;
 • наявність в рекомендованому місці розширювального бачка;
 • вертикальне положення електродного обладнання;
 • вибір матеріалу, з якого виготовлені радіатори, з урахуванням особливостей приміщення – біметалічні або алюмінієві конструкції;
 • допомога кваліфікованих фахівців в проектуванні системи з декількома пристроями.

Підключення безпосередньо до лічильника струму є обов’язковим з точки зору безпечної експлуатації. Унеможливити виникнення аварійних ситуацій внаслідок перевантаження – функція запобіжних автоматів. Це сприяє автоматичному вимкненню обладнання при короткому замиканні.

Чому купити трифазний котел Анод Діджітел – це найкращий вибір

Придбання подібного обладнання є оптимальним варіантом скористатися всіма принадами новітньої розробки фахівців з великим досвідом. Під час проектування і на етапі виробництва інженери та технічний персонал компанії керуються результатами постійного моніторингу споживчого ринку з точки зору останніх тенденцій у своїй галузі та побажань покупців. Такий комплексний підхід дозволяє запропонувати українському споживачеві пристрої найвищої якості.

При потребі ми завжди раді надати вам всі необхідні консультації, підібрати кращу модель з урахуванням особливостей приміщення.

Купити трифазний комплект за ціною виробника дуже просто – звертайтесь до нас в зручний для вас час, щоб створити в своїй оселі приємну та затишну атмосферу!