ЕЛЕКТРОДНИЙ КОТЕЛ

У таких сферах застосування, де електроенергія економічно доступніша, або де спалювання інших видів палива та поводження з побічними продуктами горіння є неприйнятним, електродні котли пропонують життєздатну альтернативу.

Неповний список можливих застосувань включає:

 • Лікарні, школи та інші навчальні заклади, готелі.
 • Сфера обслуговування та харчова промисловість.
 • Швейні та текстильні заводи.
 • Промисловість в цілому.
 • Пластмасові та хімічні заводи.
 • Комунальні підприємства.
 • Електростанції.
 • Будинки та квартири.

Це ефективний пристрій для нагріву води для промислового, комерційного та домашнього застосування. У порівнянні з іншими типами котлів, такими як газові або масляними обігрівачами, електричні системи більш безпечні, чисті та тихі.

Електродні котли ефективні для забезпечення опалення приміщень і технологічних процесів, при цьому вони не викидають шкідливих речовин і мають досить високу ефективність. Електричні котли відрізняються міцною конструкцією і широким діапазоном регулювання. З точки зору встановлення, експлуатації та обслуговування, вони зазвичай економічніші, ніж звичайні котли, оскільки не потребують ні димоходів, ні заміни механічно зношуваних частин.

Електродні парові котли ANOD працюють за принципом проходження електроенергії через воду, що викликає підвищення температури води. Котел складається з ізольованої ємності, електродів зі спеціального сплаву, насоса для води, різних кріплень і фітингів, а також електричної панелі керування.

Всі котли компанії АНОД проходять гідростатичне випробування при подвоєному робочому тиску, щоб переконатися в міцності та відсутності витоків та мають належні сертифікати якості.

Електричні елементи котла, кріплення та арматура, а також водяна помпа перевіряються та налаштовуються на нормальні робочі умови перед відправкою, щоб заощадити час та зусилля при встановленні.

Усі електродні котли ANOD у базовій версії мають регулятори, також пропонується використання найновіших автоматичних систем керування.

ДАНІ ПРОДУКТИВНОСТІ

Ефективність

У той час як обладнання, що працює на паливі, чутливе до втрат ефективності при згорянні, присутні надлишкові втрати повітря тощо, електродні котли, навпаки, становлять майже 100% ефективності на всіх робочих рівнях. В електродному паровому котлі тепло виробляється в самій воді, а не передається їй від іншого джерела з вищою температурою. Крім того, вироблене тепло чітко еквівалентно витраченій електроенергії, отже, при цьому перетворенні немає втрат енергії.

Висока працездатність

Перетворює практично 99,5% електричної енергії в тепло. Швидка реакція (повне навантаження протягом 30-40 хвилин після холодного старту або протягом однієї хвилини після гарячого запуску).

Викиди

Електродні котли не використовують таких процесів як спалювання палива, як результат, не виробляють викидів. Тому електродні котли добре підходять для установок, які повинні відповідати суворим вимогам.

Рівень шуму

Електродний котел майже безшумний і добре підходить для установки у місцях, чутливих до шуму від механічного обладнання. Таких як лікарні, будинки престарілих, школи, дослідницькі лабораторії тощо.

Безпечна експлуатація

Немає полум’я, диму, паливопроводів або резервуарів для зберігання. Термічний удар також виключається. Котел електробезпечний завдяки заземленню. Запуск котла контролюється, і пристрій запускається на дуже низькому струмі перед тим, як досягти попередньо встановленого рівня, після чого температура буде модулюватися.

Високі терміни служби

Електроди та система циркуляції води розроблені та оптимізовані для мінімізації зносу та усунення дуги. Очікуваний термін служби електродів більш як 10 років. Після цього періоду потрібно буде зробити заміну лише стрижнів електродів. Електродна пластина та болти прослужать набагато довше.

Мінімальне обслуговування

Довговічні електроди охолоджуються водяними струменями, створеними вбудованим контурним насосом. Маючи мінімальну кількість компонентів і електричних елементів управління, забезпечують максимальну надійність.

Водопідготовка

Правильна продувка є необхідною процедурою обслуговування. Вода повинна бути належним чином оброблена перед введенням в котел (через пом’якшувач води, хімічний фільтр тощо). Правильна вода в паровому котлі обов’язкова для ефективної роботи і довговічності.

Коротко підсумуємо все вищесказане про особливості та переваги електродних котлів ANOD

 • Електродні котли надзвичайно ефективні та використовують однофазне чи трифазне електроживлення.
 • Потужність котлів різної модифікації коливається від 2 до 24 Квт.
 • Цей вид котлів характеризується повною відсутністю небезпечних викидів та не має поверхонь нагрівання.
 • Відсутність залишків палива значно спрощує очищення котла.
 • Усунення шуму згоряння та мінімальна кількість рухомих частин забезпечують надзвичайно тиху та надійну роботу.
 • До переваг можна сміливо віднести і швидкий час відгуку.
 • Такі котли не потребують контрольного обладнання, що економить капітальні витрати.
 • Прості в управлінні та обслуговуванні.