ЕЛЕКТРОДНИЙ КОТЕЛ ANOD 3 КВТ

В наявності
0
Код продукту: 00004
3600грн.
Скорочений опис
Електродний котел опалення ANOD 3 КВТЕлектродний електричний іонний котел опалення однофазного типу ANOD 3 КВТ відповідає високим стандартам ефективності та економічності, задовольняючи потреби найвимогливіших спожива... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага 2.2кг Габарити (ВхШхГ) 300х110х80 мм Гарантія 36 місяців Додаткові характеристики Матеріал електрода- сплав металів Доставка Нова Пошта Енергоспоживання від 0,37 до 14 А Кількість контурів 1 контур Комплектація з цифровим терморегулятором 40 А Країна виробник товару Україна Країна реєстрації бренду Україна Всі характеристики

Електродний котел опалення ANOD 3 КВТ

Електродний електричний іонний котел опалення однофазного типу ANOD 3 КВТ відповідає високим стандартам ефективності та економічності, задовольняючи потреби найвимогливіших споживачів. Ця модель відрізняється низькою ціною, що робить її привабливою для широкого кола покупців. За всього 3600 гривень ви можете придбати високоякісний пристрій для опалення приміщення площею до 180 м3.

Якщо вам потрібно забезпечити комфортну температуру для життя у будинку площею від 30 до 60 м2, електродний котел опалення є найбільш вигідним варіантом. Ця розробка орієнтована на створення пристрою, який поєднує вигідну ціну для споживача та максимальну ефективність роботи:

 • Повна безпека - відсутність загрози відкритого вогню та витоку газу;
 • Компактні розміри та легка вага;
 • Стійкість до змін напруги в мережі;
 • Швидке нагрівання теплоносія до необхідної температури;
 • Довгий термін служби та доступна ціна порівняно з твердопаливними та газовими аналогами.

Електродні котли є ідеальним варіантом для невеликих будинків, оскільки вони компактні та легкі, їх вага не перевищує 1,5 кг. Ця модель здатна надавати якісне тепло у приміщенні площею від 30 до 60 кв.м (до 180 куб.м). Зазвичай це житловий простір, який складається з 3-6 кімнат, включаючи кухню та санітарний вузол. Електродний електричний котел можна встановити як для старої системи радіаторів, так і для сучасної. Щоб досягти ККД на рівні 98%, рекомендується використовувати радіатори з малими витратами теплоносія, які потребують лише 11 літрів води на 1 кВт потужності обігрівача. Пристрій ANOD має споживчу силу струму від 0,37 до 14 А, тому він нечутливий до товщини основного кабелю та конкуренції з іншими пристроями. В комплекті входить термостат МТР-2 (40 А), який дозволяє контролювати витрату тепла за вашим розсудом. Додатково можна придбати магнітний пускач чи модульний контактор.

У сучасному світі раціональне використання ресурсів має велике значення. Економія енергії є прибутковою. Починаючи з придбання котла ANOD та протягом його експлуатації, ви зможете зекономити гроші, простір у вашому будинку та безцінний час. Для встановлення пристрою вам не знадобиться багато місця, оскільки його розміри становлять всього 0,33 кв.м площі та 8 см глибини. Електродні електричні котли вмикаються лише за потребою, залежно від погодних умов та сезону. У нашому асортименті ви зможете знайти додаткову автоматику, яка відображає інформацію про струм, напругу, енергію тощо. Якщо ви зацікавлені в котлах з дистанційним керуванням за допомогою смартфону, ми також пропонуємо преміальний каталог нашого сайту. Електродні котли можна використовувати як основне або додаткове опалення. Багато покупців замовляють ANOD для дачних будинків, які відвідують з невеликою періодичністю. Цей варіант є значно дешевшим та надійнішим порівняно з пічним опаленням і не займає стільки місця, як бурові печі чи буржуйки.

Серед переваг електродних котлів не лише низькі витрати на придбання та компактні розміри. Іонний котел є надзвичайно безпечним у використанні. Він використовує фізичну реакцію електроду з природною мінералізацією води замість струму. Це базовий принцип його роботи. Тому пристрій має дуже мало деталей, що сприяє швидкій діагностиці. Він не вийде з ладу, якщо зупиниться циркуляція води або виникне перепад напруги.

Електродний котел ANOD володіє наступними перевагами:

 • Безшумний опалювальний генератор.
 • Безпечний для мікроклімату житла.
 • Екологічний вид опалення без викидів шкідливих газів в атмосферу.
 • Витривалий та зносостійкий продукт.
 • Товар від виробника з гарантією тривалістю 3 роки.
 • Автономний та розумний пристрій, який не потребує постійного нагляду.

Застосовуючи електродний котел ANOD, ви зможете витрачати енергію раціонально, відповідно до ваших потреб. Не забувайте про чистоту теплоносія. Завдяки нашим інноваційним розробкам, для ефективної роботи котла ANOD можна використовувати звичайну водопровідну воду. Також важливо дотримуватись правил заземлення радіаторів. Рекомендується замінювати електроди котла кожні 5-8 років, залежно від ступеня зношеності елементу.

При монтажі котла ANOD слід дотримуватись наступних правил:

 1. Котел розміщується тільки вертикально, горизонтальне положення заборонено.
 2. Перед запуском системи слід промити теплові труби.
 3. Рекомендована опір заземлення повинен бути не менше 4 Ом.
 4. Використовуйте батареї з біметалів або алюмінію.
 5. У верхній точці системи опалення слід встановити повітряний та зворотний клапан для випуску зайвого повітря, а також нанометр.
 6. Рекомендується встановити розширювальний бак.

Іонний котел можна встановити в великій тепломережі, але лише у чіткій послідовності з іншими аналогічними пристроями. Якщо у вас виникнуть будь-які інші питання, звертайтеся до гарячої лінії ANOD.Електродний  іонний котел Анод є розумним вибором для власників будь-якого будинку. Він дозволяє вам ефективно використовувати енергію та забезпечувати комфортний рівень опалення.

ОДНОФАЗНІ КОТЛИ
Вага 2.2кг
Габарити (ВхШхГ) 300х110х80 мм
Гарантія 36 місяців
Додаткові характеристики Матеріал електрода- сплав металів
Доставка Нова Пошта
Енергоспоживання від 0,37 до 14 А
Кількість контурів 1 контур
Комплектація з цифровим терморегулятором 40 А
Країна виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна
Номінальна напруга 220В
Оплата Накладний платіж
Площа обігріва, кв.м Максимальна площа опалювального приміщення 60 м2 Максимальний об’єм опалювального приміщення 180 м3
Спосіб нагріву теплоносія електродний
Спосіб установки Навісний, настінний
Теплова потужність, кВт 3 кВт
Теплоносій вода звичайна

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладається!